Wpis z mikrobloga

@ktostam7 Powiem tak, grałem długie godziny w Fallout 4. Czytając, o Fallout 76 zniechęciłem się strasznie. Ale po ostatnich update chciałem dać szansę tej grze. Zacząłem grać ponieważ gra jest w Gamepass, więc teoretycznie nic mnie to nie kosztuje. Po kilkunastu godzinach - polecam. Troszkę inne odczucia niż w starych Fallout, ale klimat i eksploracja wciąga. Mimo wszystko pewne rzeczy w fabule moim zdanie przestały się kleić ;)
@familypet: WYdaje mi się że tak. No questów jest od cholery kończysz jeden to po drodze zdobywasz kilka pobocznych. Jeżeli chodzi o bugi to ja mialem jeden że zablokowałem się w pancerzu wspomaganym między schodami i musiałem się tepać. Ale tak to gra się bardzo przyjemnie
@familypet @kazooboy zgadzam się, po tych aktualizacjach jestem wręcz przytłoczony ilością questów i innych aktywności. Ale to jest plus! Jednocześnie dodam, że historia mi się trochę rozpada, bo zacząłem grać już po wydaniu dodatków - a przynajmniej takie odnoszę wrażenie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)