Wpis z mikrobloga

Mirki z #komputery mam problem z Windows 10 (Dell Inspiron). Nie da się wyłączyć trybu samolotowego. Próbowałem już chyba wszystkiego co znalazłem w internecie. Nawet w ustawieniach suwak od trybu samolotowego jest nieaktywny.

Dziś jeszcze działało normalnie WiFi. Natomiast po instalacji ccleanera i czyszczeniu włączył się tryb samolotowy po ponownym uruchomieniu. Deinstalacja ccleanera nie pomaga.

Może ktoś będzie w stanie pomóc.
Pobierz czteropak - Mirki z #komputery mam problem z Windows 10 (Dell Inspiron). Nie da się w...
źródło: comment_1606846481wQJWB4KIKk5uzOkqljIl8x.jpg
  • 13
@czteropak: Nie wiem co czyściłeś ccleanerem, ale może przywróć kopię bezpieczeństwa utworzoną przez ccleaner.
Poza tym zobacz czy trybu samolotowego nie włączyłeś klawiszem funkcyjnym z klawiatury ( zazwyczaj górny rząd dzielony z klawiszami F1 - F12 )
@sirpingus nie mam trybu samolotowego w klawiszach funkcyjnych. Nie ma fizycznego włącznika WiFi. Za to co jeszcze zwróciło moją uwagę to to że nie mogę włączyć zapory syst Windows defender
@czteropak: to jest dla windowsa to samo. Nie wiem jak z takim na klawiaturze, ale jak były fizyczne to po wyłączeniu tryb samolotowy jest w windowsie nie do ruszenia.
Ewentualnie patrzyłeś czy w menadżerze urządzeń nie ma problemu z kartą wifi?
@czteropak: centrum sieci - zmień ustawienia karty sieciowej - prawy myszy na wireless i wyłącz, po chwili włącz.
Jeśli tu nie masz wireless to odinstaluj urządzenie i zainstaluj ponownie