Wpis z mikrobloga

Witam, ponawiam pytanie:

Jak tam sprawa pomówienia za oferty seksu oralnego składane przez Jana Khantaka z PiS w Krakowie? Zawiadomienie do prokuratury już złożone? Świadkowie przesłuchani? Akt oskarżenia przesłany?

Bo wiecie, głupio by było, gdyby Janek proponował seks oralny (aktywny/pasywny, nie wiem jak ta osoba robiła to naprawdę) i robił z siebie przerażoną ofiarę lewicowego terroryzmu, odgrażał się że to wulgarne brednie i zawiadomi prokuraturę, POSTRASZYŁ SWOIMI PRAWNIKAMI NA TWITTERZE (za rzekome pomówienie) a z niewiadomych przyczyn jednak nie chce dalej sprawy komentować i nie wiadomo jak sprawa dalej się potoczyła, bo jest wymowna cisza
#bekazprawakow #lgbt #neuropa #pytanie #jankhantak #bekazpisu #heheszki
Radek41 - Witam, ponawiam pytanie:

Jak tam sprawa pomówienia za oferty seksu oraln...

źródło: comment_1606838373JN6Oxy0YA5g9uN6LcwCOcy.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Radek41: nie ukrywam, że włącza mi się gay radar jak widzę tego Pana, ale trzeba pamiętać, że politycy nie lubią drążyć takich spraw, jeśli po względnie niedługim czasie te sprawy umierają. Kwestie wizerunkowe, kojarzenie się z daną aferą, wiecie.
  • Odpowiedz
@Radek41: co prawda kradzież od sodomity,nawet sprzymierzonego nie jest karalna, ale jest to czyn nieetyczny; złodziejstwo wchodzi w krew jak homoseksualizm, o który, broń boże, pana nie osądzam, panie kanthak; dlatego proszę przyjąć ten skromny kosz wędlin od gwiezdnego rządu zjednoczonej prawicy i zostawić te kiełbachy sodomitów w spokoju...
- wiceadmirał jarosław torpeda
xamoxx - @Radek41: co prawda kradzież od sodomity,nawet sprzymierzonego nie jest kara...

źródło: comment_1606852943dw8LOJJfOsE3eq2w6lCbXW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@zdjecie_z_wenszem: Nie do końca. Początkowo robił to hobbystycznie, dla własnej przyjemności, ale z czasem zrozumiał, że można całkiem nieźle żyć z wylizywania kiełbas i pod wpływem tej myśli zapisał się do pisu( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Radek41:
Z takich życiowych osiągnięć - byłem w tym klubie zanim się tam #!$%@?ły schody. Co prawda poseł nie proponował mi seksu, nawet go nie spotkałem, niestety, ale zawsze coś xD.
  • Odpowiedz
@Radek41:
Śmiesznie xD. W głowie został mi barman, który miał klasyczną kobiecą urodę i nawet chyba był ubrany w sukienkę, a na pytanie o drinki odezwał się do nas godnym pozazdroszczenia, głębokim basem. To była śmieszna wizyta, miałem wtedy 18-19 lat.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Flypho: o czym ty rozmawiasz? Jaki barman w sukience? XD byłem w kitschu wiele razy i bylem świadkiem wielu #!$%@? akcji ale nigdy nie było nic, co by miało świadczyć o homoseksualności pracowników ani ludzi bawiących się tam. Ot normalny klub, w którym zawsze coś się działo, nawet gdy w innych klubach była pyta. Nie wiem skąd się wziął ten mit homo klubu. Kitsch nie był ani mniej ani bardziej homo
  • Odpowiedz
@trox:
A skąd ja mam w ogóle wiedzieć czy ten barman był homoseksualny? xD Nawet nic takiego nie zasugerowałem, byłem przekonany, że to kobieta. Może nosił to co lubił, nie mnie oceniać, tym bardziej w takim klubie xD.
  • Odpowiedz