Wpis z mikrobloga

Cześć, poszukuję jakiegoś odkurzacza przemysłowego/garażowego. Przeznaczenie odkurzacza to głównie do sprzątania samochodu, odkurzenia wokół pieca oraz posprzątania jakiś wiórów czy opiłków. Okazjonalnie jakieś kucie wiercenie czy szpachlowanie. W oko wpadły mi 2 modele Graphite 59G607 oraz Stanley SXVC20PTE. Który z tych odkurzaczy będzie lepszym wyborem? Albo jaki inny odkurzacz będzie lepszy do 400 zł? Z góry dzięki za pomoc.
#sprzet #odkurzacz #majsterkowanie #budowa
  • 24
  • Odpowiedz
@Dejwi996: tylko karcher. Ja mam jeszcze stary model mv3. 7 lat po budowach jeździ, już nawet nie widać jaki miał kolor, a dalej nape.dala, kurz na żyrafie, wszystko co się da. Polecam

  • Odpowiedz
@PanKracy582: nie uparłem xD ale takimi tekstami to przypominasz Janusza kupuj passata bo ja mam i chwale kupując coś chce wiedzieć dlaczego jedno jest lepsze od drugie a nie bo Mirek tak napisał ale dlaczego to jest lepsze od drugiego to nie wiadomo xD
  • Odpowiedz
@Dejwi996: na temat zaproponowanych przez Ciebie musiałby się wypowiedzieć ktoś, kto ich używa. Jak widać Karcher jest popularniejszy, sporo ludzi go używa choćby wnosząc po tej dyskusji. W każdym markecie dostaniesz do niego worki, filtry. A jak będzie z tamtymi? Pewnie kombinowanie na allegro itp.
  • Odpowiedz
@PanKracy582: jest to możliwe. Bricoman kiedyś mocno promował Einhella, teraz tego Graphita mają pełno. Lerła to Dexter, Casto to na pewno Macallister i Erbrauer a Obi to jakieś Lux tolsy promuje( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dejwi996: Szwagier ma tego Graphite. Jak jeszcze nie miałem swojego to pożyczałem kilka razy. Dla mnie bardzo dobrze działał. Ze szlifierką do gładzi i bruzdownicą nie było problemów. Oczywiście miałem założony worek do gipsu bo bez to nie robota - filtr się ciągle zapychał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PanKracy582: @Rafalski45: Graphite to marka należąca do Yato, raczej budżetówka.
@Dejwi996: naprawdę możesz śmiało brać wd3, sprzęt polecany na mirko od wielu lat, mam taki u siebie na budowie, używam też w pracy i jak za te pieniądze (a nawet 2x większe) nic lepszego nie znajdziesz
  • Odpowiedz