Wpis z mikrobloga

"Stary mówię ci zrób tak! Załóż tindera i daj na zdjęcia jakiegoś Chada modela a w opisie napisz że jesteś wysoki, nałapiesz mnóstwo par, wtedy rozmawiając z laskami będziesz mógł pokazać to co najważniejsze czyli CHARAKTER i OSOBOWOŚĆ!!! Laski się tobą oczarują, więc umawiasz się na spotkanie, przychodzisz i ujawniasz swoją prawdziwą tożsamość, a że pokazałeś wcześniej swoje wspaniałe wnętrze laska będzie miała gdzieś twój wygląd. Stary no co może pójść nie tak?!?!"
#przegryw #blackpill #tinder #logikaniebieskichpaskow #stulejacontent
Niski_Manlet - "Stary mówię ci zrób tak! Załóż tindera i daj na zdjęcia jakiegoś Chad...

źródło: comment_1606750475O2gkxrH4nqp9w7bn33Taqw.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niski_Manlet: no niestety, ludzie zapominają że charakter i osobowość w przypadku randkowania zaczyna mieć jakiekolwiek znaczenie jak już się komuś spodobasz
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: kiedyś mi się tak zdarzyło. Na zdjęciu był normalny koleś (nie chad, po prostu normalny), a jak się spotkaliśmy, to...
hmmm, czasem się mówi, że ktoś ma „jedno oko na Maroko”, no i on tak miał, tylko że z zębami :D Na niczym innym nie byłam w stanie się skupić, tylko gapiłam się na te zęby, każdy w inną stronę.
  • Odpowiedz