Wpis z mikrobloga

@DrPur: Wygląda na to, że al.to po wtopie z pakowaniem przy okazji poprzedniej dużej promocji chyba się ogarnęło. Moje czarnopiątkowe zamówienie na kilka dużych zestawów przyszło zapakowane w pancerny i gruby karton, a pustki pomiędzy nimi wypełnione były grubą folią bąbelkową. Wszystko w idealnym stanie także chyba podziała fala zwrotów i niezadowolenia wylana na forach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Też Ci to pachnie podstępem? Takie opakowanie widziałem tylko u jutuberów, ergo OP musi być jutuberem.


@E-Seven: ciężko powiedzieć. Pamiętać trzeba, że na magazynach pracują różne osoby i jest spora szansa na to, że jednak ktoś się kumaty mógł trafić (tym bardziej, że kilka już komentarzy o tych ostatnich promkach w al.to widziałem, i ludzie sobie jednak chwalili). Gdybym ja pracował na takim magazynie, to bym się jednak starał dobrze opakować
@E-Seven chciałbym być w takiej pozycji, a najlepiej dostawać te zestawy za darmo :)

Można prześledzić moje wysrywy tutaj, pierwsze posty wymienione z mistrzem @damw przez którego wydalem już ponad 6k na lego :D
@DrPur: dzisiaj pierwszy raz zamawiałem z Al.to i muszę polecić. Wieża zegarowa w Hogwarcie przyszła zapakowana idealnie, bez śladu wgniecen i tak dalej. Dobre pierwsze wrażenie, nie powiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)