Wpis z mikrobloga

@Hrjk: jakie wyżywanie się xD Nie mogę powiedzieć, że ktoś jest brzydki bo sam jestem brzydki? Mogę i będę. W sytuacjach z życia codziennego mam to w dupie, k0biety już nie i takie są fakty. Oczywiście każdy ocenia po wyglądzie, to niezaprzeczalne ale p0lki dyskredytują pozostałe cechy, wystarczy ze jestes manletem albo masz kinol jak ziemniak i juz jestes bezwartosciowym smieciem niegodnym żeby spojrzeć na wielką p0lkę.
  • Odpowiedz
Takie zachowanie jest skutkiem, nie przyczyną, trollum


@milkas98: Takie zachowanie jest hipokryzja i pięknym pokazem podwójnych standardów, uleganiu błędom poznawczym (efekt jednorodności grupy obcej - np. uważanie strajkujących za głupkow).
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: nie uważam strajkujących za głupków, po prostu mam w dupie ten temat i te strajki. Niech sobie robią co chcą, w końcu mamy demokrację. Choć patrząc na ich zachowanie można odnosić takie wrażenie.
  • Odpowiedz
Dokładnie tak jest. Jakie są wady feminizmu? Nieprzemyślane postulaty? Może brak konkretnych założeń? Powiązanie z niepożądanymi grupami?

A gdzie tam, widziałem zdjęcie, gdzie jakaś gruba baba jest, to już nie trzeba.

@Ziutoslav: Minusy za co? Wyście widzieli główną?
  • Odpowiedz
@milkas98: Ale czy ja stawiam tu znak równości? Oni twierdzą, że są gnębieni, ale jednocześnie publicznie gnębią innych - sami robią to o co oskarżają. Czy jeśli sami są ofiarą czegoś takiego, to nie powinni unikać robienia tego samego, wiedząc z autopsji, że to destrukcyjne?
  • Odpowiedz
@doveo: Ja nie mam problemu z tym, że ktoś się żartuje z wyglądu, tylko z tym, że taka osoba też jest ośmieszana właśnie przez wygląd, a jednocześnie sama się przyczynia do czegoś takiego wobec innych. Osobiście miałbym w dupie to, że ktoś się śmieje z mojego wyglądu. Zauważ też, że z przed krytyka wyglądu Sośnierza w pierwszej kolejności idzie krytyka jego kosmicznej głupoty ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz