Wpis z mikrobloga

oj mirki bedzie #afera to co sie dzieje po połaczeniu #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank z #aliorbank to jest kpina. Od dwóch dni nie mogłem robić przelewów, dziś o 19ej miał być przywrócony dostęp i co? I JAJCO. Nie działa kompletnie nic, ani strona ani apka, brak możliwości zalogowania mimo podawania prawidłowych danych za każdym razem wywala błędy. Infolnia? od półtorej godziny na słuchawce informacja, że średni czas oczekiwania poniżej 5 minut. Dramat #zalesie
  • 10
@Liamdot: nie wiem czy jesteś w mniejszości czy większości ale czytając co się dzieje, sporo osób ma ten problem co ja. Brak dostępu do bankowości i żadnym kanałem nie idzie się skontaktować żeby uzyskać pomoc.

@radekrad: Byłem na to gotowy, ale mam tam konto dolarowe które pracuje codziennie a weekend jest najgorszym możliwym dniem na przestój a na awarie to już zupełna kleska

@kuhonnyje_rewaljucje: gościu jak nie wnosisz nic
Byłem na to gotowy, ale mam tam konto dolarowe które pracuje codziennie a weekend jest najgorszym możliwym dniem na przestój a na awarie to już zupełna kleska


@kondzio_kolega: też mam, ale karty dolarowe normalnie działały, coś kupowałem w weekend i nie było problemów

niekiedy potrzeba przelewu wychodzi nagle


@tabarok: w weekend przelewy i tak by przecież nie doszły. Mam trochę wspólnego z IT no i wiem, że pewnych rzeczy się
@radekrad: nie chodzi o wyjście a o kurs i do tych transakcji nie da sie użyć karty. Mniejsza o to. Mamy poniedziałek nadal nie mam dostępu do bankowości ani do infolinii. Czytam, że sporo osób ma ten problem i jest mocno wkurzona. Muszę dziś się specjalnie przetarabanić do oddziału ale tylko po to, żeby wskazać im konta na które mają przekazać środki po zamknięciu. Teraz jedyne pytanie jakie mam to koszty
@radekrad: ale w poniedziałek dziś już tak, a dostępu do bankowości nadal nie mam, więc? Na infolinii nie da się połączyć, w oddziale byłem a i tak nie da się zalogować, a w oddziale rozkładają ręce, bo niby wszystko prawidłowo, musiałem wybrać z bankomatu gotówkę i w oddziale zlecić przelewy, dodatkowo oczywiście za to zapłacić.