Wpis z mikrobloga

@cgjung: nie kminie, nie było nic o filmikach, ani innych rodzajach przekazu, w znakach się zmieścili (jeśli linki tyle miały). ludzie to wykorzystali i dzieki temu wybili się ciekawymi pomysłami proste.
  • Odpowiedz
@bi4ly_: Nie chodzi o filmiki ale w regulaminie było "Aby zostać Uczestnikiem Konkursu:
w terminie od dnia 31 października 2020 r. godz. 15.00 do dnia 25 listopada 2020 r. do godziny 15.00 należy dokonać w Sklepie internetowym ekipatonosi.pl zakupu przy wykorzystaniu wtyczki Letyshops na kwotę co najmniej 50 zł (słownie: pięćdziesięciu złotych) z wyłączeniem kosztów przesyłki;
przed złożeniem zamówienia w Sklepie internetowym, w polu “Komentarz do zamówienia” należy napisać dlaczego to
  • Odpowiedz
@bi4ly_: Nie chodzi mi o filmiki tylko o wszystkie inne komentarze które pojawiły się na live, a powinny zostać odrzucone w przedbiegach jak te których zamówienia nie były kupione przez wtyczkę albo nie były za 50zł
  • Odpowiedz
@Chieeelu: a to ja myślałem ze przysypałeś się o filmiki jak 99% chatu, a co do tych tekstowych komentarzach to się nie wypowiadam bo nie wiem ile miały znaków, ale obstawiam ze sprawdzali to.
  • Odpowiedz