Wpis z mikrobloga

@Damasweger: To jest już dość stary telefon... Chyba bym nie brał z powodu braku aktualizacji, chociaż jakieś łatki bezpieczeństwa jeszcze niedawno dostał. Działa jeszcze w miarę płynnie, chociaż czuć że ma swoje lata. Ale spokojnie da się korzystać. Bateria, jak jeszcze żona go używała, to pod wieczór wolał o ładowanie, ale ona ostatnio na nim robiła jakieś spotkania online, więc lekko nie miał ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Damasweger: mam S7 edge od dwóch lat. Zawsze kupowałem telefony ze średniej półki cenowej, ale zaczęło mnie męczyć to, że musiałem je średnio co dwa lata wymieniać, bo zaczynały się duże i irtytujące spadki wydajności. W Samsungu po takim okresie czasu nic się nie dzieje. Dla mnie, jako osoby, która nie jest gadżeciarzem i używa telefonu głównie do jakiegoś messengera/spotify jest ok. Nooo, może mógłby mieć lepszy aparat.
jako osoby, która nie jest gadżeciarzem


@Denali O, to i ja :D Też właśnie co dwa lata wymieniam i mnie to wkurza, bo po takim czasie są nieużywalne, szukam czegoś trwalszego. Dzięki za opinię :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Damasweger: bierz śmiga do tej pory az milo, osobiście używałem dopóki nie przesiadłem się na s10, a s7 oddałem mamie, co jakiś czas sprawdzałem czy wszystko bangla i zero spadków płynności. Niestety zakonczyl swoj zywot po upadku, oczywiście dziala, ale naprawa ekranu przewyższa koszty telefonu. Kolega ma ok.4 lata s7 edge i nie zamierza zmieniać, koncerty nagrywa elegancko, Spotify, youtube, facebook, messenger bez jakichkolwiek lagów. Co prawda nie wiem jak z