Wpis z mikrobloga

Ale z takim Trzaskowskim to bym się napił wódeczki przy jakimś funku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Im bardziej go poznaję, tym bardziej da się chłop lubić. Teraz przyszedł na spotkanie na #!$%@? w jakimś pierwszym lepszym sweterku, jakieś zwykłe jeansy i tyle w temacie. Nie ma w sobie tej sztucznej patetyczności jak Duda.

W dodatku mega inteligentny, oczytany, można z nim porozmawiać pewnie na wiele tematów., całkiem dowcipny. No i ma poglądy dość zbieżne z moimi. Widać też, że wszystkich traktuje bardzo po przyjacielsku - czy to ludzi z Lewicy, Kosiniaka, czy Hołownię. Nie widziałem kiedykolwiek, by wszczynał jakieś wojenki, by kogoś w ogóle atakował - poza pisiorami rzecz jasna, z którymi walczy ostro. Idealnie. ;)

Wiem, że przysłodziłem, ale gość powoli wdziera się do mojej topki ulubionych polityków.

#neuropa #4konserwy #protest #bekazpisu #lewica #trzaskowski
r.....6 - Ale z takim Trzaskowskim to bym się napił wódeczki przy jakimś funku ( ͡° ͜...

źródło: comment_1606659920wwQRpN8taWXmuuQF80t8DB.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@rorf46: Dobra opcja na prezydenta, czy ministra spraw zagranicznych, czy kogoś w wysoko postawionej dyplomacji. Na premiera raczej się nie nadaje tutaj po prostu liczą się trochę inne zalety niż on posiada.
  • Odpowiedz
@rorf46: przynajmniej jakiś by był. Przypominam że akurat teraz nie wygląda jakbyśmy mieli jakiegokolwiek prezydenta. I pewnie do końca sezonu narciarskiego się to nie zmieni, a cholera wie czy nie dalej.
  • Odpowiedz
Dobra opcja na prezydenta, czy ministra spraw zagranicznych, czy kogoś w wysoko postawionej dyplomacji. Na premiera raczej się nie nadaje tutaj po prostu liczą się trochę inne zalety niż on posiada.


@djtartini1: mam takie samo zdanie. Jestem ciekawy Budki w roli premiera - IMO może być zaskoczenie in plus. On albo Kosiniak jest chyba najciekawszą opcją na opozycji, jeśli chodzi o stanowisko premiera
  • Odpowiedz
@rorf46 to, że ładnie się ubrał i ładnie mówi nie znaczy, że byłby dobrym prezydentem xD może lepszym niż długopis, ale nie ogólnie dobrym. Nikt z Popis
  • Odpowiedz
@rorf46 Dawno nie widziałem polityka z tak fajnym podejściem do ludzi i tak emanującego klasą. Poszukaj sobie na facebooku rozmowy Trzaskowskiego z Wojtkiem Mannem - panowie przez pół godziny luźno rozmawiali sobie o muzyce jaką lubią.
  • Odpowiedz