Wpis z mikrobloga

Mirasy, udało się komuś kupić na stronie GoPro bundlea Hero 9 z roczną subskrypcją?
Jest problem z płatnością. Nie dochodzi nawet do próby obciążania rachunku i albo wywala na początek i czyści koszyk, albo dostajemy komunikat "Your order could not be submitted. Please try a different payment method."
Z tego co widzę, wielu ludzi tak ma, a jednocześnie gdzieś pojawiają się takie zestawy na rynku wtórnym, za jakieś chore pieniądze.
No więc zastanawiam się, czy to tylko fuckap z ich strony, czy może jest w tym jakiś schemat i da się to kupić przy spełnieniu jakichś dziwnych warunków, stań na jednej nodze, nr karty wpisuj środkowym palcem środkowej stopy i nuć w tym czasie mashup Krawczyk vs. Ramstain "Du Hast to w sobie"
#gopro #kamerasportowa
  • 10
Mirasy, udało się komuś kupić na stronie GoPro bundlea Hero 9 z roczną subskrypcją?

@kry-kry: ja kupiłem, ale z półtora miesiąca temu. płaciłem Revolutem.

No więc zastanawiam się, czy to tylko fuckap z ich strony

to jest bezapelacyjnie najgorsza pod kątem customer service firma spoza PL, od jakiej kupowałem. co prawda płatność przebiegła u mnie bezproblemowo, ale potem się zaczęły schody z fakturą - nie byli mi w stanie wystawić żadnego
@taguje: tak, po jakimś czasie, jak już odpuściłem temat, sami do mnie zadzwonili z przeprosinami, że cały ich dział customer service dawał dupy i teraz już będzie przepięknie. i rzeczywiście, przy kolejnym zamówieniu akcesoriów już sami z siebie przysłali fakturę, więc możliwe że poradzili sobie z niekompetentnymi pracownikami.