Wpis z mikrobloga

@EvilToy: Polaczki po raz kolejny łapią się na ten sam zabieg pisowskiej propagandy.

Jak pojawił się KOD - zaczęło się walenie w Kijowskiego
Jak pojawiła się Nowoczesną - w Petru
Pojawił się opozycyjny senat - w Grodzkiego
Trybunał - Rzepliński
Sąd Najwyższy - Gersdorf
Teraz strajki kobiet - Lempart

Pisowska propaganda od 5 lat przeprowadza ten sam zabieg aby zobrzydzic jakąkolwiek inicjatywę/instytucje, wybiera sobie osobę która jest jej twarzą i robi
  • Odpowiedz
@venividi: I pomyśleć (co się szczerze w pierś uderzę) że jak byłem młody i głupi to dawałem się na takie personalne pstryczki pisowskiej wyklęto-fanpejdżowej szczujni nabierać jak typowy prawak. Myśląc, że to rzeczywiście skrzywdzeni jacyś przez estabilishment czy mający pomysł na polszę.

Dobrze, że wtedy jeszcze nie głosowałem. Choć gdyby się przemóc do mass-mediów to nawet i tam było widać /co po wyborach 2015 stało się jeszcze bardziej ewidentne/ że to
  • Odpowiedz
@venividi A czemu by tak nie miało być? Kaczyński jest liderem swojej partii to się wali w niego, kopacz była liderką swojej to palono w nią, potem Schetyna itd. Czemu by liderzy mniejszych organizacji mieli nie być tak traktowani?
  • Odpowiedz
@venividi: akurat Kijowski, Petru i Lempart sami się wyjaśnili chyba, że uważasz iż temu pierwszemu PiS kazał kraść pieniądze, a temu drugiemu też PiS kupił bilety na Maderę podczas "bardzo ważnego czasu w Polsce i konieczności okupowania sejmu".
  • Odpowiedz
@Ziutek_Grabaz:

Początek historii i już przekłamanie:

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że prezydent miasta po prostu oszukał mieszkańców Wrocławia i sprzedał spółce Lempartów (ART Budownictwo) kamienicę za ponad milion złotych, czyli za tyle, za ile dziś sprzedawane są mieszkania w centrum Wrocławia


Czeka mnie ciekawa przeprawa xD
  • Odpowiedz
@Ziutek_Grabaz: To, że w centrum Wrocławia mieszkania kosztują milion złotych. Ale też dalej, według Miedlara strasznym przekrętem jest to, że Dudkiewicz sprzedał za 1mil kamienice wartą ~ 4mil firmie Lempart i za jedyny powód wymienia lubienie Żydów, bycie za aborcja, lesbijką lub przynależność polityczną... Przepraszam ale to nie jest poziom dziennikarstwa śledczego.
  • Odpowiedz
@EvilToy ok. To przeklamanie bo sa takie za 400k, a sa takie i za 2kk. Zgadzam sie, ale gdybysmy mieli dobrych dziennikarzy sledzczych to połowa tego i poprzednich rządów by siedziała, a drugą by roznieśli na widłach. Co nie zmienia faktu ze protest obarczony twarzą pani lampart mocno stracil w oczach większości ludzi o scentralizowanych poglądach. Mnie osobiście drażni jej chamstwo i prostactwo.
  • Odpowiedz