Wpis z mikrobloga

Ktoś wie w czym jest problem, oczywiście oprócz serwerów EA, z przyśpieszaniem, freezami, delay w LW i DR na PC? Mam kartę od zielonych (1050Ti) i kiedyś trafiłem na temat, że skopana jest optymalizacja dla Nvidia i trzeba się bawić ustawieniami w Nvidia Control Panel + ograniczać fps do 60. Analizator EA pokazuje mi średni ping na poziomie 35ms, stratę pakietów 0.01% i zmienność opóźnienia 4ms a gram przez Wifi.

#fut
  • 12
@PanLenart: Jak się łącze to pokazuje mi 30-34. Na wifi pokazywało 32-36.
Tyle, że to nie jest chyba miarodajne. Jak grałem na wifi to praktycznie w każdym meczu miałem jakieś ściny. Po kablu może w 1 na 10 zdarza mi się pojedyncza ścinka.
@PanLenart: Mam to samo wrażenie, że zawodnicy późno reagują, późno się obracają, przelatuje przez nich piłka mimo że są na jej torze albo jak następuje zmiana zawodnika to on jeszcze przez chwile biegnie swoim torem a po chwili gra wyłapuje gdzie mam skierowany drążek i zaczyna biec we właściwym kierunku
Zagrałem wczoraj LW przez kabel i to jest zupełnie inna gra. Aż się dziwie, że wcześniej zdarzało mi się wygrywać mecze. Cały czas myślałem, że nie umiem wykonywać sztuczek i źle kręcę drążkiem bo zawsze mój zawodnik wykonywał to jakoś koślawo albo wpadał w przeciwnika, teraz wygląda to zupełnie inaczej.