Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agnis20: Też kupiłem na prezent, czekam na przesyłkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obdarowany do tej pory golił się jakimś elektrycznym chińczykiem, więc mam nadzieję, że będzie to trafiony prezent.
@agnis20: @rebahr: @rebahr: ja mam ją jako drugą, bo mi się trymer rozsypał w golarce brauna. Szczerze jak miałbym tylko tej jednej używać, to bym jebla dostał, bo nie goli na zero (Braunem się na zero ogolę). Taka golareczka, które można czasem użyć jak się chce dłuższy zarost gdzieś na szybko podciąć, na pewno nie do regularnego golenia.
Ja mam ją od roku i dla mnie rewelacja. Niby nie goli na całkowote 0, ale jednocześnie nie ma opcji dla podrażnień i golenie jest mega szybkie bez udziału pianek itp.


@Karolsca: do golenia bez nakładek to lepiej kupić maszynkę Gillette fusion. Raz, że lepiej łapie włosy i jeden przejazd wystarczy, żeby zgolić wszystko. Dwa, że jest taniej. Opcji dla podrażnień też nie ma.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ogau: Na własnej twarzy wytestowałem przez lata wiele rozwiązań oprócz maszynek na żyletke. Mam tak wrażliwą skórę pod brodą i na szyi, że rade dawały tylko pięcioostrzówki, przy zachowaniu małej częstotliwości golenia.
Maszynki elektryczne u mnie się nie sprawdziły, dopiero oneblade dał rade, bo nie ścina po prostu na idealne zero