Wpis z mikrobloga

Cyberpunk 2077 już niedługo i mam nadzieję, że tym razem już nie ma szans na żadne opóźnienia (ʘʘ).

Miałem zamiar instalować to dzieło Redów na swoim dysku HDD, czyli tam, gdzie trzymam wszystkie gry. Czym bliżej premiery zastanawiam się jednak czy nie poświęcić miejsca na SSD. Chyba niebezpodstawnie zalecają wszędzie właśnie taki wariant. Problem jest jednak taki, że na SSD mam jakieś 120 gb wolnego miejsca. Sama gra ma podobno zajmować coś ok. 70 gb, ale mam lekkie obawy, że później zabraknie miejsca na instalowanie innych pierdół czy (w dalszej przyszłości) dodatków. Z kolei jeśli wybiorę HDD to loadingi (bo na nic innego to chyba nie wpływa?) mogą mnie jednak zniszczyć.

#cyberpunk2077 #gry

Wasz PC przyjmie Cyberpunka na dysku

  • SSD 79.6% (117)
  • HDD 20.4% (30)

Oddanych głosów: 147

  • 13
  • Odpowiedz
bo na nic innego to chyba nie wpływa?


@JestemTutajNowy: Nie znam się za bardzo na technikaliach, ale na chłopski rozum: gra ma nie mieć żadnych loadingów (oprócz ręcznego wczytywania gry, śmierci postaci i oczywiście wczytania całej gry przy uruchomieniu), więc doczytuje mnóstwo rzeczy w tle i HDD mógłby np. nie ogarnąć wielkiego miasta, zwłaszcza gdy będziemy szybko się przemieszczać jadąc samochodem i gra będzie musiała wyświetlić inną ulicę co kilka-kilkanaście sekund.
  • Odpowiedz