Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dysk zewnętrzny podłączony do Xboxa w trybie Instant-On wybudza się co minutę na 5 sekund i tak przez całą dobę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Podejrzewam, że nie tylko ja mam taki problem - znacie rozwiązanie inne niż odłączanie USB za każdym razem?

Opcja 'Wyłącz dysk zewnętrzny, gdy konsola jest wyłączona' nie działa
#xbox #xboxone #xboxseries
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Griffith:

Przydaje się przy automatycznych aktualizacjach, instalacji gier przez komórkę czy graniu 'w chmurze' w gry z konsoli.

20W to nie jestprzecież dużo, ale jeśli faktycznie IO ma mi niszczyć dysk to będzie trzeba zrezygnować
  • Odpowiedz
@Beeercik: Dzięki za info. Już wiem żeby nie kupować zewnetrznego dysku do Series S bo będę się #!$%@?ł, że mi się wybudza :D.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MZ23:

Chyba nie każdy się wybudza.
Ja mam zwykły dysk Seagate 2,5 cala wrzucony w kieszeń.
Na reddicie ludzie pisali, że dyski Western Digital im się nie wybudzają, więc to chyba loteria trochę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Beeercik: Myślałem o tych niby oryginalnych do Xboxa - z grafiką Star Wars Fallen Order, ale średnio mi się widzi 3 stówki ryzykować :D.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MZ23:

Potrzebujesz aż 3TB dysku zewnętrznego? :D

Weź pod uwagę, że gier z Series X|S nie odpalisz z zewnętrznego dysku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Beeercik: 2TB ;). Jasne, zewnętrzny miał być do starszych gier i różnych zapchajdziurek w które będę grał tylko od czasu do czasu ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Beeercik: mam identyczny problem. Również dysk Seagate 2,5 cala. Wyświetla Ci się również mnóstwo powiadomień, jedeno po drugim, że dysk zewnętrzny jest gotowy do użycia?
  • Odpowiedz