Wpis z mikrobloga

@kozak1920: Rodzina na swoim. Ale za 2 mld to nawet od bezczelnej propagandy moznaby oczekiwać finezji i technicznej biegłości. No ale chyba w PiS-ie ławka krótka na odcinku gdzie coś trzeba umieć a nie tylko kogoś znać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 194
@kozak1920: te k**** pisowskie przydzielily sobie dodatkowe 2 miliardy rocznie na ta propagande i nawet jednego programu nie potrafia dobrze zrobic, aktorow zwyklych, mieszkania normalne dac.... Jakie to sa kuhwa kiepskie prlowskie dziady, wszystko #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@kozak1920: to jest bardziej żałosne niż wiadomości TVP bo tam kilku dziennikarzy się sprzedaje PiSowi a tu jeszcze więcej ludzi którzy wcale tego robić nie muszą. Żałosne
  • Odpowiedz
  • 44
@kozak1920 jak to dziś zobaczyłem w necie to myślałem, że to fejk.. zamknąć ich wszystkich w #!$%@? za pranie ludziom mózgów. Przecież takie sianie propagamdy powinno być konstytucyjnie zakazane. Ja #!$%@?.
  • Odpowiedz
@kozak1920: Takie kolaże z ich zdjęciami i powiązaniami powinno się produkować w masowych ilościach

To osoby publiczne, niech ludzie wiedzą kto z kim sobie rękę podaje. Chyba się tego nie wstydzą, prawda?
  • Odpowiedz
@Gamling: Mireczku, oni są mentalnie jeszcze w post Gierkowskiej myśli. Ich savoir vivre zatrzymał się tak dawno, że nie potrafią się zreformować. Aż wstyd bierze, że rząd który rządzi 40 milionowym krajem jest tak cofnięty w rozwoju. Jedyne co potrafią to #!$%@?ć nowe podatki i przyznawać sobie nagrody, akurat w tym są mistrzami świata.
  • Odpowiedz