Wpis z mikrobloga

Wykopowe mireczki, dzien dobry.

Pomocy potrzebuje. #cyberpunk2077 juz za rogiem, a po popatrzeniu jak to wyglada na konsolach czas na #pcmasterrace. Udało mi sie zdobyc 3080, ale brakuje mi reszty.

Bardzo mi zalezy na jakims fajnym, minimalistycznym, maly case, który mialby stac w salonie. Komputer bedzie podpiety na stałe do TV, zadnego biurka ani nic. Musi jakos wygladac. Z maly obudowami jest problem z cieplem i zeby to wszystko sie zmiescilo. Sa tu jakie chetne mordeczki do pomocy?

#komputery #informatyka
  • 10
  • Odpowiedz
@ofczy: A którą 3080 masz? Bo np. eagle 3080 ma 32 cm długości i do niego mały minimalistyczy case to tak średnio :D Rozumiem, że poza kartą to nic nie masz i chcesz żeby doradzić Ci resztę podzespołów? W jakiej rozdzielczości planujesz grać? Jaki budżet na wszystko?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@roymoss: Chcesz składać mitx czy atx? Jak ATX to nie znajdziesz nic mniejszego i bardziej minimalistycznego niż nzxt h510. Jak mitx to zupełnie inne bajka i z tego co kojarzę twoje GPU "łyknie" tylko cooler master nr200, ale powodzenia w zakupie ;)
  • Odpowiedz
@ofczy: Jest taki kanal na YT Optimum Tech https://www.youtube.com/c/OptimumTech . Prowadzacy pokazuje duzo mozliwosci zlozenia komputera na malych obudowach mITX.

Mi najbardziej podoba sie NZXT H1 - obudowa jest droga, ale przychodzi z zasilaczem i chlodzeniem AIO. (Generalnie wszystkie obudowy mITX sa drozsze.) Problem z tym rozwiazaniem jest taki, ze zasilacz dolaczony do zestawu ma 650W, a 3080 wg producenta potrzebuje 750W.

Drugi problem jest taki, ze do MOBO mITX nie podepniesz nic wiecej niz karta graficzna.
Trzeci problem
  • Odpowiedz