Wpis z mikrobloga

@Novick: Tylko pamiętaj napisać recenzję ze składania na 9036 znaków :-) Bardzo mnie intryguje ten zestaw, wydaje się bardzo nudny, ale jak oglądałem zdjęcia to jest tam bardzo dużo różnych i unikalnych sekcji/elementów. A z drugiej strony jest od cholery identycznych xD
  • Odpowiedz
@boguslaw-de-cubalibre: ogólnie to nie wiem kiedy i czy w ogóle będę go składał - w zamyśle to kupiłem go po to żeby go przytrzymać i może sprzedać ale nie wiem jak wytrzymam to psychicznie. Jedynie co to i tak na razie nie mam miejsca na niego więc poleci do piwnicy pewnie
  • Odpowiedz
w zamyśle to kupiłem go po to żeby go przytrzymać i może sprzedać ale nie wiem jak wytrzymam to psychicznie


@Novick: ale jeśli chciałeś go przetrzymać, to czemu nie poczekałeś kilka miesięcy aż pojawi się u innych sprzedawców? Zaoszczędziłbyś kilkaset złotych a on i tak będzie sprzedawany z 3 lata przynajmniej...
  • Odpowiedz
@damw: niekoniecznie, jak patrzyłem na zestawy z tej serii to dużo nie taniały - a tu mam jeszcze do tego 2 ekskluzywy gratis które też coś tam są warte
  • Odpowiedz