Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@VibeUK: witaj. Mam totalnie popieprzony problem z s7 i może Ty mi pomożesz rozwiązać (tylko bez zmień pracę, weź kredyt ;) ). Historia długa ale postaram się zawęzić. Fon na gwarancji, upadł. Wiadomo szyba, nie naprawia póki nie zabule za ekran. Zabuliłem, przy odbiorze awaria. Poprosiłem o xeo, powiedzieli że ok. Poszli zmieniać, upsss. Problem z softem przepraszamy, naprawimy jak najszybciej. Generalnie było do wymiany ekran, mobo, bateria, usb-czyli wszystko. Przy pierwszym oddaniu dali do podpisu że tylko ekran i bateria wymieniona, niestety trafili na mnie za co przeprosili i kazali czekać. Dzień minął, dzwonią że gotowe. Pomijam fakt że na ekran czekali 2 tyg. Pędzę, dostaje telefon, wymienili nawet ramkę i tylne szkło. Dzień bawienia i zaś na serwis. Dotyk rozkalibrowany. Zabezpieczenia z marca mimo że jest wrześniowa ale oni nie wgraja bo był debrand i czekaj.. ogólnie burdel w systemie mają. Teraz pytania... 1. Wymienili ramkę (za którą krzyczeli 499zl wcześniej) tak łaskawie czy przez pomyłkę. 2. To samo tylne szklo (bez grawera imei)
3.czy to możliwe że 10 min pracy gmaps rwie baterie na 10%?
4. Szukałem data schet ale wszędzie #!$%@? marketingowe ile to telefon wytrzyma na ładowaniu, serwis może się przyjrzeć nowej bateri ale raczej ten typ tak ma i trudno.... dlatego uśmiech do cb o taką spec.
5. Ile x może telefon lądować na gwarancji?
Part numbers
Gh82-11352a
Gh43-04574c
Gh81-13701a
Gh82-11384a
Gh97-18523a
Gh82-11431a

Będę wdzięczny za pomoc.