Wpis z mikrobloga

Z okazji Black Friday książkowe #rozdajo

W tym roku sprzedaż mojej książki "Junior Developer" prawie dobiła do 7000 egzemplarzy (brakuje niecałe 100 sztuk) :D ciekawostka: 5000 sprzedanych egzemplarzy, to e-booki.

Z okazji dzisiejszego dnia #rozdajo i #promocja

Książkę i e-booka można dzisiaj kupić o 20 zł taniej z kodem "BlackFriday".

3 osoby otrzymają e-booka, 1 osoba fizyczną książkę (pokrywam koszt wysyłki) - zawołam zwycięzców około 24h po wrzuceniu tego wpisu.

Have fun
#javadevmatt

JavaDevMatt - Z okazji Black Friday książkowe #rozdajo

W tym roku sprzedaż mojej k...

źródło: comment_1606462455rSfG8L9gCzDs7cCJmfGXmu.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
Jako bonus: osoba, która wygra fizyczną książkę, otrzyma również egzemplarz binarnej kostki do gry.
Drewniana kostka 25x25 mm. Fajnie wygląda na biurku w pracy ʕʔ
JavaDevMatt - Jako bonus: osoba, która wygra fizyczną książkę, otrzyma również egzemp...
  • Odpowiedz
Tylko jak wygląda wysyłka do niemiec? Na stronie jest informacja by się z Tobą skontaktować.


@oskar_15: odezwij się z numerem zamówienia i załatwimy dopłatę za taką wysyłkę: z tego co widzę wysyłka będzie wtedy paręnaście złotych droższa.
  • Odpowiedz
@JavaDevMatt: kostka binarna mnie zaskoczyła. I to nawet nie dlatego że istnieje, ale dlatego że w ciekawy sposób zachowała zasady kostki R6.
Jak wiadomo kostka R6 ma przeciwstawne cyfry na przeciwstawnych ściankach (1:6, 2:5, 3:4). Myślałem że na binarnej to średnio wyjdzie, ale efekt jest nawet lepszy niż na zwykłej.
001:110, 010:101, 011:100.
  • Odpowiedz
@furry: skrobię, skrobię :D Kickstarter angielskiej wersji mojej karcianki trochę mnie przytłoczył. Masa praca by to domknąć i trochę ograniczyłem blogowanie/jutuby i aktywność w social mediach. Wrzucę niedługo jakiś update.
  • Odpowiedz
@JavaDevMatt: Polecam książkę wszystkim którzy cchą wjeść do IT własną pracą a nie bootcampami. Lektura natchnęła mnie od nauki, rzetelnej oceny wiedzy i pośrednio dzięki niej, pracuję w IT
  • Odpowiedz
@JavaDevMatt: I tak raczej zamówię. Kiedyś uczyłem się C++, ale zabrakło motywacji i rozpocząłem tułaczkę po gownopracach. Może książka skłoni mnie do restartu? ʕʔ
  • Odpowiedz