Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej murki od #pokemongo #gotcha #gotchaevolve
Ostatnio chwaliłem discorda od raidów, teraz mam pare słów odnośnie gotcha evolve , może komus oszczędzę problemów (Już widzę jak dajesz dziecku w wigilię i garbisz się nad tym do pasterki xD)
W pigułce:
1. Najpierw naładuj – nie ustawiaj nic podczas ładowania.
2. Obejrzyj filmik , 17 minut może oszczędzić ci parę godzin problemów Fixing Pokemon Go Go-tcha Evolve Problems - YouTube
3. Tak, rzuca tylko zwykłe balle (Niantic….. xD)
4. Tak, to szajs
5. Czy polecam? Serdecznie nie wiem, jak jesteś gotowy/a iść na ustępstwa i jesteś gotowy/a ryzykować problemy wtedy przemyśl jeszcze dwa razy ;d
6. Mój przypadek: Sparowałem podczas ładowania, potem parę godzin nie łączyło ani z ich aplikacją ani z PG ani nawet z blootoothem, Rozwiązanie: sparowałem z innym telefonem, sprawdziłem czy łączy z apką i PG, -> uaktualniłem opaske, dzięki temu sparowalo z poprzednim telefonem (oczywiście reinstal pg, reinstal ich apki, wyzerowalem ustawienia sieci (w tym bluetoth))
7. Jak działa? Rozłącza co 10+ min = reopen PG , łączy po chwili i działa. Co jakiś czas omija część obiektów w zasięgu, czemu? Nie wiem.
8. TIP: jak jest połączone a nie łapie = nie masz pokeballi
9. Spostrzeżenie: Lepiej działa(szybciej reaguje i łapie) na szybszych telefonach.
10. Fakt: Jak się rozhula to rzeczywiście łapie i kręci i wygląda to fajnie.
11. Ja nie mówie, że będzie tragedia, wiem ze niektórym to działa bez problemu, ale warto założyć że satysfakcja nie będzie 100%
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ad. 1. Właściwie to za pierwszym razem naładuj opaskę tylko trochę, bo w razie krytycznych problemów nie da się jej zresetować tylko trzeba klikać parę godzin aż się ona rozładuje (via reddit) xDDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Leland_Palmer: ja się niedawno dowiedzialem że istnieje pgo plus, nielicho się zniechecilem , bo jak to k++*a nie trzeba kręcić ręcznie od 2 lat prawie? zamiast to rzucić sobie kupiłem, oficjalnego bym nie kupił choćby na złość za takie pomysly ,A jak nie chcesz całkiem stracić smaku gry to nie zastanawiaj się nad tym jak łatwe jest spoffowanie od jakiegoś czasu bo ja pie r do le
@Tatankajotanka: weź kuźwa, dwa dni temu padła mi, nie reaguje na nic i nie mam jak expa wbijać, a miałem taki ładny wzrost na wykresie przez tydzień - no i akurat jak ralts jest częściej na dziko, a cuksów potrzebuję. Zamówiłem jakieś chińskie pudełko, do którego aż 3 konta na raz można podpiąć, mam nadzieję, że będzie działać, ale to pewnie dopiero w połowie grudnia przyjdzie...
@Tatankajotanka: ogólnie z kilka miesięcy sporadycznego używania (np. co community day), ostatni tydzień non stop pracowała, aż padła. Może za tydzień się rozładuje i wróci do żywych, ale na chwilę obecną nawet przywracanie do fabrycznych nic nie daje. I nie ja jeden miałem ten problem, z reddita widzę, że są bardzo awaryjne - nawet znalazł się producent, który to przyznał
@Tatankajotanka: prawda to. czasami łapie, czasami mimo kulek ma przestój jakby czekała na sygnał, że może łapać.
Jeśli nie paruje kilka razy z rzędu (parowanie trwa nawet 20 sekund), to pomaga restart apki (zatrzymaj apkę, uruchom ponownie), czasem telefonu.
Generalnie kupiłem, bo dużo jeżdżę samochodem, więc cokolwiek złapie, to lepsze niż nic.