Wpis z mikrobloga

Sezon 4 - Trzecie miejsce zajmuje największa sucz w historii programu czyli Marta. Marta od początku programu wiedziała po co przyszła i śmiało można nazwać ją najlepszą uczestniczką jeśli chodzi o oceny jurorów. Nie ukrywała przed kamerami, że wie gdzie dojdzie i że ludzie nie oddadzą na nią głosów, bo nie lubią pewnych siebie osób. Nie raz wypowiadała się przed kamerami w sposób negatywny o innych uczestnikach (Jednak nie można zaprzeczyć - mówiła prawdę XD) Jej #!$%@? jak w sesji o samochód dostała Mage był bezcenny. Drugie miejsce zajął Michał. Od początku wybijał się przed innych chłopaków w swoim sezonie. Jako jedyny nie miał raczej potknięć (nie licząc zadania z Bar Refa’eli) Lubiany jury i przez widzów, ale z tymi drugimi w większości przez charakter. Wielu widziało go jako przystojnego, męskiego chłopaka z siłowni, a nie modela. Sezon wygrywa Osi i jest to chyba jeden z bardziej lubianych zwycięzców. Przez to jako byłą pocieszna szybko stała się ulubienicą widzów. Tak naprawdę w sezonie, w którym mieliśmy Martę i Ole (nielubiane przez widzów sucze) i dziewczyny duchy jej jedyną przeszkodą mogła stać sie jej stopa rozmiar 42. Ostatecznie jednak zdobyła kilka pokazów na fashion weeku. Według mnie nie miała jak przegrać finału. Ludzie myśleli, że polska nie da jej zwycięstwa przez kolor skóry, ale to już nie te czasy. Finał - do przewidzenia. Moje top 3 sezonu 1. Osi 2. Michalina. 3. Marta
Sezon 5 - Tutaj niestety zaczynają się dwa sezony, których bardzo nie lubię i nie pamiętam mega dobrze. Trzecie miejsce zajmuję Jacob, który od początku daję się poznać jako ten wyluzowany i pozytywny. W zadaniach szło mu raczej dobrze i w przeciwieństwie do pozostałej dwójki finalistów był raczej dobrze odbierany przez większość widzów. Trafił na dziwnych przeciwników w finale, których widzowie albo kochali albo nienawidzili, jak widać głosy kochających wystarczyły, żeby Kuba nie zajął wyższego miejsca. Drugie miejsce zajęła Karolina, która teraz robi chyba jedną z większych karier. Wielu widzów nie lubiło jej za charakter (darcie japy na zadaniu z robaki i kilka innych rzeczy) ale miała też swoich zwolenników. Nie można zaprzeczyć, że była uważana za najpiękniejszą uczestniczkę sezonu, co w finale też pomogło. Nie kumam rzucania się jurorów o jej wzrost, bo wiki podaję mi, że ma dokładnie tyle samo co dwie finalistki pierwszego sezonu. Wygrywa Radek, któremu w programie szło bardzo nierówno. W początkowych odcinkach pojawiła się historia w której miał być hejtowany przez resztę chłopaków w domu. Mogło mu to pomóc w wygranej, ale myślę że i bez tego by sobie poradził. Bardzo mocno delikatna uroda u chłopaków była już wtedy popularna (k-pop). Po programie zasłynął z wrzucenia w internety zdjęcia swojego penisa. Przed finałem odpada Karolina Gilon, która później robi sporą karierę w stacji. Po raz pierwszy zostaje dodane przewrócenie do programu i przywrócona osoba rezygnuje odcinek później xD Finał - nie wiem czy do przewidzenie, bo nie pamiętam totalnie sezonu. Moje top 3 sezonu 1. Karolina :P 2. Kamila 3. Jakob
Sezon 6 - Dla mnie koszmar większy niż sezon poprzedni. Totalna faworyzacja zwycięzcy przez jury i niestety historia życia zadziałała na widzów. Nawet za tragiczne zdjęcia był chwalony i wygrywał panele. Nie mówię, że się nadawał na modela, bo jak najbardziej tak, ale od pierwszego odcinka wszyscy wiedzieli jak to się skończy. Drugie miejsce zajęła Ewa, która w pewnym momencie została przywrócona do programu przez Piróga. Ewie w programie szło raczej kiepsko. Wygryła jeden panel, ale wiele razy była zagrożona. Raczej spokojny charakter, ale strasznie dużo pokazywana przed kamerą. Trzecie miejsce zajmuję Daria. Z tego pamiętam to zawsze szło jej dobrze i miała normalny charakter, ale no nic nie mogła zrobić w finale z faworyzowanym Patrykiem i Ewą, która miała masę czasu antenowego. Finał - do przewidzenia Moje top 3 sezonu 1. Daniel 2. Daria 3. Natalia

#topmodel
  • 7