Wpis z mikrobloga

@aleBajka: To jest folia? Jak tak to skrajna głupota producenta, mam też nadzieję, że nie ściągałeś jej tak jak pokazuje zdjęcie, bo wszystko by jebło od takiego naciągu .

Poza tym, jak się zamawia ekrany to MUSISZ to zrobić przy kurierze, albo pracowniku sklepu co to wnosi, teraz czeka cię sąd bo sklep jest w dupie - tzn. potwierdziłeś odbiór i nie dostaną grosza od przewoźnika.
  • Odpowiedz
  • 10
@PanBulibu nie da się 65 telewizora rozpakować zgodnie z zaleceniem producenta przy kurierze i obejrzeć. Dopiero pęknięcie widac po zdjęciu folii. Po wyjęciu z pudełka i postawieniu na szafce wyglądało wszystko ok.
  • Odpowiedz
  • 1
@mamnatopapiery ta folia schodzi bardzo łatwo i przyjemnie. Jest w rogu zaznaczone miejsce za które trzeba pociągnąć. Nie ma żadnej szansy żeby cokolwiek uszkodzić przy sciaganiu tej folii.
  • Odpowiedz
  • 2
@ziomekbezpoziomek mam nadzieję, że nie. Bo fizycznie nie dało się stwierdzić wcześniej tego uszkodzenia. Jedne co by ułatwiło sprawę to usługa wniesienia i montażu że sklepu. Trochę żałuję teraz, że z tego nie skorzystałem
  • Odpowiedz
  • 1
@magicznybat robią problemy z takimi sprawami? Miałeś podobny problem? Zdecydowałem się na media expert mimo, że na neo necie miałbym taniej właśnie że względu na reklamację. Ludzie pisali że neonet jest najgorszy w przypadkach reklamacjj
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 51
@mamnatopapiery: @PanBulibu: gówno prawda. Żaden normalny kurier nie będzie czekał aż sobie łaskawie rozpakujesz tv. Paczka cała z zewnątrz? To wszystko z ich strony. Przyjmujesz paczkę albo nie. Chyba tylko poczta polska ma opcję sprawdzenia przy kurierze paczki wewnątrz. Najlepiej to rozpakowywać nagrywając wszystko aż do włączenia tv i sprawdzenia czy działa. Wtedy szansa na zwrot, rękojmię jest największy. Ale sklep nie powinien robić problemu w takim wypadku jak u
  • Odpowiedz
@aleBajka: wołaj gdy dostaniesz rozpatrzenie reklamacji. Stawiam, że masz 30% szansy na to, że uznają, raczej założą, że sam zbiłeś. Czwartek wieczór i humor popsuty..
  • Odpowiedz
6850 wyszła cena


@aleBajka: i nie nagrałeś procesu rozpakowania i włączenia? Bogatyś, sklep ci powie że mogłeś go sam uszkodzić podczas instalacji i tyle. Małe prawdopodobieństwo że wezmą na siebie uszkodzenie mechaniczne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@aleBajka: wołaj co ci się uda załatwić, bo ostatnio z gnojami z eurortv i mediaexpert mam takie przeboje, że odechciało mi się kupować przez internet
  • Odpowiedz