Wpis z mikrobloga

Nawiązując do mojego poprzedniego wpisu, udało mi się namówić różową na ipada. W skrócie, chcę sprezentować nowego tableta dla różowej na gwiazdkę. Aktualnie ma starego Huawei. Tablet używany 5+ godzin dziennie, głównie do niewymagających graficznie gierek typu Township, rzadziej do przeglądania internetu. Może jeszcze Netflixa zacznie używać. Tablet musi mieć minimum 10 cali, więc ipad mini odpada.

Czy najnowszy zwykły ipad wystarczy? Np. taki jak ten: https://ispot.pl/ipad/apple-ipad-102-wi-fi-128gb-gold,id-93948 . Bez LTE, z 128 GB.

I jak z trwałością i szybkością działania zwykłych ipadów? Da radę używać go przez ok 3-4 lata, bez widocznej spadku wydajności?

#ipad #apple #tablet #kupujzwykopem #kiciochpyta
  • 5
@Arwern jeżeli ma mieć zastosowanie takie jak napisałeś to nie potrzebujesz tyle pamięci, bierz wersję podstawową i poszukaj kuzyna albo jakieś dziecko znajomego z legitymacja szkolna. Z zniżka edukacyjna będziesz miał taniej. Za 2200 można kupić iPada się 4
@Arwern: czyli Twoja różowa gra w gierki po 5h dziennie? Chyba mamy jakiś problem ( ͡° ͜ʖ ͡°) To podstawowych zastosować zwykły ipad będzie OK. Mam od premiery w 2018 i wszystko działa szybko i sprawnie. Co najwyżej czasem przeładuje strony po zminimalizowaniu. Gry np Cat Quest nie sprawiają problemu.
@syjan1212: Ma teraz Huawei z 16GB i nowych appek praktycznie nie może zainstalować (na androidzie można instalować tylko w pamięci wew.), więc nie chce ryzykować, że przy 32 GB pamięć szybko się zapełni.

czyli Twoja różowa gra w gierki po 5h dziennie? Chyba mamy jakiś problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Krogalik: Od kilku miesięcy ma właśnie nakaz pracy z domu, a tablet jest tylko tam używany.