Wpis z mikrobloga

@Nalesnik_z_serem: Pewnie, wszyscy mają ciężko. Tylko nie każdy codziennie użera się patologią, agresją, ćpunami, alkoholikami, nie każdy wącha ich szczyny/gówna/całą resztę płynów, które człowiek może wydalić, nie każdy ogląda trupy w różnym stanie rozkładu, nie każdy ma betonowych przełożonych, nie każdy wchodząc na byle pierdołowatą interwencję może stracić zdrowie lub życie, bo debili nie brakuje a nigdy nie wiadomo z kim ma się do czynienia, nie każdego pociągają do odpowiedzialności jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@pogromca_idiotow: ziomeczku, to powiedz mi jedno. Po cholerę iść do takiej pracy?
Że są wydzieliny, beton u przełożonych, to nie wiedzą ludzie na co się piszą?
To o co tu chodzi, robienie za bohatera? Nietykalność i podniesienie własnego ego na pewno, bo już takich znam, wielki pan władza xD
I widzisz, zamiast normalnie odpisać to już się żalisz na start a potem bekę robisz z magazynierów czy taksówkarzy. To jest właśnie
@Nalesnik_z_serem: Ja nie robię beki z magazynierów. To Ty robisz bekę z policjantów, że przecież wszyscy inni też mają ciężko, więc się do tego odniosłem. Bo to z czym zmaga się na co dzień magazynier, taksówkarz czy korposzczur (i mógłbym wymienić jeszcze z tysiąc innych zawodów) to jest żart, w porównaniu z tym z czym zmaga się policjant. Sęk w tym, że jak ktoś z tego tytułu uważa się za bohatera,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pogromca_idiotow: Taki zawód chcieli to taki mają, ja mogę zrozumieć jak raz ktoś powie, ale jak słyszę że ja czy ktoś tam ma super lekką pracę a on taki biedny to mnie skręca.
I ok zgadzam się że powinni iść ludzie z konkretną motywacją, niestety idą ludzie różni.
A co to zmienia że inni mają ciężko?
No właśnie nic, to ile można żali słuchać xD
Każdy robi swoje i tyle.