Wpis z mikrobloga

Ma ktoś jakieś opinie o tym monitorze? https://www.x-kom.pl/p/601856-monitor-led-27-iiyama-g-master-gb2770hsu-red-eagle.html?fbclid=IwAR0WlapQRCwQ4Awbr1EXu4MZGrc9qhflTKiRNDkgmC6VwCtdkBJ-ecDT_Uk

Szukam monitora do pracy przed komputerem i przy okazji do okazjonalnego grania, który będzie miał wbudowane głośniki, bo będę podłączał go do laptopa, który pójdzie na bok, a monitor będzie robił za ekran główny. Budżet - około 1000 złotych polskich

#komputery #monitory #pytaniedoeksperta
źródło: comment_1606316089WcZby4xXh8LPziEdheoCZB.jpg
  • 4
@krabozwierz mam podobny bo chyba GB 2760 QSU (1440p, 144Hz, TN). To moja druga Iiyama i powiem Ci że lepszych monitorów nie miałem ani nie widziałem u znajomych. Pixeli martwych nie mam teraz ani w poprzedniej Iiyamie przez 5 lat. Bardzo jasne monitory, uważaj na to, trzeba przyciemnić bo wypala oko. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Generalnie marce mozesz ufać, porządnie wykonane.
@krabozwierz: full hd to moim zdaniem za mało przy 27 calach. widać ziarno matrycy. mam starsza wersje tego monitora (gb2788hs) z matrycą tn i teraz kupiłbym coś z rozdzielczością 2k lub więcej. monitor też lubi się zawiesić, nie wykryć źródła obrazu.