Wpis z mikrobloga

@kiken: @pacjent_0: co chwilę zgłaszam podobne wpisy, agresywne, wulgarne lub rasistowskie i zawsze są odrzucane. Od ponad dwóch tygodni przy każdym odrzuceniu piszę maila do kontaktu z wykopem czy uważają, że takie wpisy są zgodne z ich regulaminem. Ani razu nie dostałam odpowiedzi, tylko automat, że przekazano do innego działu. Raz coś się popsuło z przesyłanym linkiem to mi tylko napisali, że zły link. I dalej cisza xD Ta moderacja
  • Odpowiedz
@Eoon: no to co? jeśli pojawiają się tu jakieś nienawistne wpisy lewaków (czy też screeny z Twittera), to zwykle czytam, że nie można wyrabiać sobie zdania o całej grupie po wpisach kilku osób, tu widać wam taka generalizacja nie przeszkadza
  • Odpowiedz
@kiken:
Wykopki: CZARNI SA GŁUPSI OD BIAŁYCH MASZ TU STATYSTYKI NA TEN TEMAT
Też wykopki: CZARNI LEWACY CHCĄ PODBIĆ BIAŁE KRAJE I FORSUJĄ KOLOROWĄ AGITACJĘ I OGÓLNIE GRAJĄ ZE SPOŁECZEŃSTWEM W SZACHY 4D
  • Odpowiedz
@kiken: Przeczytałem setki komentarzy w temacie tej sprawy na fb i twitterze zarówno broniących Dominica jak i decyzji TVNu i nie znalazłem żadnego z rasistowskim wydźwiękiem, ale oczywiście na głównej wykopu clue sprawy nie tkwi w wykorzystaniu seksualnym a w rasie xd
  • Odpowiedz
Skoro nie są zagrożeniem to przypomnij proszę jaki % społeczeństwa stanowią murzyni w USA i jaki % przestępstw popełniają.


@Marek1991: Można podać jaki procent z nich żyje w slumsach. I jak chcesz się pojedynkować na liczby, to można podać jaki procent mężczyzn jest przestępcą w przypadku przemocy domowej oraz jaki procent mężczyzn ma udział w pedofilii. Czy na takich statystykach też chcesz tworzyć innego chochoła?
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: Uważa się, że masoneria jest przeciw wszelkim ideologiom, i żeby to zrealizować, stworzyła... ideologię, że trzeba zwalczać każdą dominującą rzecz na danym terytorium, czy wiarę, czy rasę - ma być multikulti, nie ma być dominującej rasy ani religii ani niczego innego.
Z kolei ideologia marksistowska zakłada że kultura, prawo, dalej też nacjonalizmy są z zasady szkodliwe, i trzeba odejść od kultur, prawa itd., do wspólnoty pierwotnej, na pewnym etapie stwierdzono,
  • Odpowiedz