Wpis z mikrobloga

@dizel81: dla mnie jest psycholem, który zajął się Szkolną jak tylko stało się to modne . Wpierając innym, że wypowiada się od zawsze. Chłop miał wielkie problemy razem ze swoim super kolegą Sidorem za nękanie człowieka zajmującym się tematyką Riese- Dariusza Kwietnia.
@dizel81: Sam Dariusz Kwiecień mówił o jego nękaniu po pijaku. za same akcje , które odwalał z nim tylko dlatego ,że nagrywa filmy o kompleksie Riese jest dla mnie skompromitowany.
@dizel81: Może i nie jest normalny ale nic nie upoważnia Diamonda do nękania i uprzykrzania mu życia wspólnie z kolegami tylko dlatego, że nagrywa filmy, których nie lubią. Nikt nie zmuszał ich do oglądania go,a mieli tak potężny ból dupska, że zajeła sie tym prokuratura.
@ACE41: No nie wiem kto ma czas wnikać w to co robili autorzy filmików na yt których się ogląda okazjonalnie, przecież można w sposób niezobowiązujący obejrzeć film na jutubach bez ciężaru białorycerstwa bo coś tam kiedyś zrobił co było wątpliwe moralnie mimo, że nie znam osoby Dariusza Kwietnia i tego Sidora, oglądam burdel na szkolnej dla rozrywki a jak ktoś to skomentuje/streści to sobie obejrzę i sam stwierdzę czy jest to
@WarmianskoMazurski: Chłop ma nierówno pod sufitem, odpowiadał za stalking i uprzykrzanie życia innym. Jego zarzuty w stosunku do Kwietnia były bezpodstawne oraz wyssane z palca. Człowiek jest mocno niewiarygodny, dlatego nie będe go oglądał.