Wpis z mikrobloga

Dzien Dobry,

Z okazji BlackFriday, BlackWeek, BlackDupa i BlackPituPitu, a moze po prostu - SZUKAM DLA SIEBIE NOWEGO SMARTFONA.

Moj stary, wysluzony i kochany HTC One M8 kupowalem w 2014 roku, jak jeszcze to byla nowosc i cacko. Niestety, staruszek musi naprawde juz isc na zasluzony odpoczynek i pozostac w moim sercu.

Zalozenia:

1. Jestem oszczednym czlowiekiem, uwazam, ze urzadzenia maja sluzyc czlowiekowi, a nie odwrotnie.
2. Mam gdzies chwalenie sie telefonem/modelem.
3. Nie mam zadnych szczegolnych wymagan, co to parmetrow telefonu - nie jestem instagramowcem/fotografem/filmowcem/graczem/grafikiem/dziennikarzem/YT-uberem, itd.
4. Chce miec w nowoczesny, sprawny telefon, ktory spelni definicje powiedzenia: "biednego nie stac na kupowanie dziadostwa".
5. Telefon do codziennego uzytku w standardzie: rozmowy/sms/YT/NF/nawigacja/strony internetowe
6. Szukam samego urzadzenia (bez jakis powiazan z operatorami sieci).

Choc element proznosci, a moze gwarancji uzytkowania (!) kaze mi dodac uwage, by jego nazwa brzmiala np. Samsung, niz Spigen/MyPhone.

Chcialbym:

1. Duzy ekran - z tego co zauwazylem, wydaje mi sie, ze 6.4' bylby w sam raz (moze 6.0'?)
2. Rozdzielczosc ekranu: 1080 x 2400
3. 4 RAM (moj HTC mial 2 RAM i nie malem jakis kompleksow uzytkowania) - to chyba standard obecnie?
4. Czas uzytkownia - w jakims standardzie, w powyzszych zalozeniach (mam bezproblemowy dostep codzienny do ladowania)

Max. koszt: 800 zl.

Wg powyzszych zalozen, prosze i z gory dziekuje za propozycje.
  • 7