Wpis z mikrobloga

#przegryw ##!$%@? siema mirki wiecie moze jak into relacje damsko meskie bo mam loszke ktora raczej podoba mi sie jak i ja jej lecz kompletnie #!$%@? niewiem jak zagadac (pisalismy wczesniej troche ale nic powaznego) i zwracam sie do was mirasy moze macie jakies porady #!$%@? niewiem jestem w stanie teraz siegnac sie juz wszsystkiego zeby wyjsc z piwnicy
Pobierz
źródło: comment_1606153503hzMvy3mhBoIEVZc9s2qKta.jpg
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pepechan1337_Iwannahangmyselfxd: już przegrałeś miras, ja patrząc wstecz byłem takim nieśmiałym. Wszystko ok, gadka bsoe kleiła. Z perspektywy czasu inod znajomym bpi czasie wiem, że też się laski kleiły, ale ja nie wiedziałem jak zagadać na te tematy, jak to pociągnąć dalej. I potem się dowiadywałem, że jej nie ma bo wyszła do kogoś, albo przychodziłem bo chciałem odwiedzić, a tam #!$%@? z kimś innym xD

Serio jedna rada, pewnie i prosto
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pepechan1337_Iwannahangmyselfxd: co friendzone czy po prostu ma już plany? Zresztą jeden #!$%@?. Jakby czekała, to by sikała z radości i plany przesunęła, albo zaproponowała inny termin. Rada numer dwa, nie rób z siebie orbitera i kuka, nigdy, nie to nie. I rada trzy nigdy nie pisz że się chcesz wieszać z powodu dupy. W ogóle się nie wieszaj typie, miałem kumpli co się wylogowali i nie warto, wyszli by na prostą,