Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@m_silvus: a nie są na tyle przeciwni nowinkom i technologii, że postawią w koncie i będzie stał? Albo będą cały czas narzekać, że za słabo odkurza i nie ma z niego pożytku, albo coś w tym stylu?
  • Odpowiedz
@m_silvus to jednak nie zawsze jest takie hop siup że sobie puścisz i on jedzie.

Ja muszę mu utorować drogę bo lubi sobie wkręcić jakaś zabawkę kota, przynieść miski kota na blat. Stół odsunąć żeby wjechał dalej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m_silvus: jako posiadacz xioami vacuum mop pro mogę tylko odradzić. Jest to dla mnie ostatnia rzecz od xiaomi i ostatnia rzecz ogólnie od firmy typowo chińskiej.
Tak jak @malinowy_krol napisał, produkty xiaomi to nie taki hop-siup. Mam ten model w dwóch lokalizacjach, w obu gubi się tak samo. Potrafi zmapować jakiś pokój widmo za ścianą i uparcie tam chcieć wjechać. Gubi się, gdy nie uprzątnę stołu, krzeseł, wszelkich rzeczy na podłodze.
  • Odpowiedz
@m_silvus: ja mam xiaomi mi robót vacum. Sprawdzona konstrukcja, mam ja, mają znajomi i wszyscy zadowoleni. U mnie nie mogę go połączyć z wifi, dopiero przez hotspot się łączy ale nie wiem czy to zależy od mojego wi fi czy xiaomi oszalał. Co do odkurzacza to tak jak ktoś wyżej pisał, trzeba uprzątnąć kable, sznurówki schować do butów,generalnie wszystko co może się wkręcić w szczotke, pod niektórymi krzesłami się nie mieści.
  • Odpowiedz