Wpis z mikrobloga

@meshack: ja tak w sumie napisałem bo dla mnie to ważne info, bo ja w ogóle nie płacę gotówką w sklepach to tym bardziej nie mam żadnych drobnych na myjnię i dlatego jeżdżę tylko na takie gdzie można płacić kartą ¯\_(ツ)_/¯
tym bardziej w czasach wirusa nie będę żonglował brudnymi monetami przelatującymi przez dziesiątki rąk :-)
  • Odpowiedz
@errorek95: Nie rozumiem jak można płacić gotówką, szukać tych drobnych w portfelu i blokować kolejkę w sklepie, nosić dzwoniący portfel, martwić się czy ma się wystarczająco drobniaków i użerać się jak ktoś nie ma jak wydać. Jeszcze teraz w dobie pandemii.
  • Odpowiedz
@meshack: na Manhattanie była kiedyś piana, ale dla mnie to ściema i nie jestem na nią fancy. Swoją drogą na Gdańskiej przy stacji Moya j jest zajebista myjnia, tak jak ktoś wyżej polecał.
Ja osobiście polecam tę na Kadłubka. Jest szczotka, ale nie ma piany. Dają też psikacz do kół jak jest ktoś na miejscu.
  • Odpowiedz
@virtroy: kurde no pieni się mocno, zostaje długo na aucie i leci z pianownicy :D jak dla mnie piana ale czy w programie pisze piana/mikroproszek :) nie wiem
  • Odpowiedz