Wpis z mikrobloga

#lego #ghostbusters ułożone :) Złożenie zajęło mi miesiąc. Chwilami elewacja sprawia, że budowanie jest monotonne. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony wnętrzem, jedno z najładniejszych jakie układałem. To jest pierwszy budynek, w którym ściany są podwójne (elewacja z zewnątrz ma inny kolor niż wewnątrz). Efekt końcowy wynagradza te kilkanaście godzin układania :) Niestety to jest droga w jedną stronę. Teraz będzie trzeba dokolekcjonować Ecto :)
michael_13 - #lego #ghostbusters ułożone :) Złożenie zajęło mi miesiąc. Chwilami elew...

źródło: comment_1606063068umTltUDkFBUQFFyxrd3o4A.jpg

Pobierz
  • 16
@perkaman w poprzednim mieszkaniu LEGO stało na wierzchu w salonie. Tu po 2 tygodniach już była ostra warstwa kurzu. Sprzątałem go pędzlem do makijażu takim grubym. Wtedy zestawów miałem kilka i to była przyjemność. Z czasem to była udręka. Teraz w mieszkaniu mam osobny "pokój LEGO" (1x1.5m), który stoi zamknięty. Dzięki temu nie wpada tam kurz i słońce (mam nadzieję, że klocki nie będą zmieniać koloru). Przez 4 miesiące używania dwa razy
@CCCCC myślę, że pozostanę tylko przy 10274, będzie pasować do pozostałych samochodów creator. Tak wielkim fanem pogromców nie jestem żeby zebrać wszystkie. Głównym motywatorem był budynek straży, który moim zdaniem świetnie pasuje do modularów ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@michael_13: fajne półki.. na aliexpress są takie końcówki do odkurzacza.. US $0.91 28%OFF | Dust Cleaner Household Straw Tubes Dust Brush Remover Portable Universal Vacuum Tools Attachment Dirt Clean
https://a.aliexpress.com/_BUNp6X nie mam ale chyba dobre do klocków. Sam muszę wymyślić jakieś półki do pokoju syna ale myślę nad czymś zamykanym raczej..
@michael_13: fajne półki.. dzięki ( ͡º ͜ʖ͡º) Co do końcówek właśnie czegoś w tym stylu szukam. Obawiam się że te końcówki/rurki są twarde i z czasem będą rysować klocki :/ @stresS a z kompresorem nie jest tak, że ten podmuch powietrza podnosi kurz, który potem i tak opada na klocki?

Te podlinkowane końcówki do odkurzacza, to chyba tego szukam!