Wpis z mikrobloga

@plaisant: 2 lata na razie na plus. Ile trzeba być na proficie, żeby stwierdzić że da się na tym zarobić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Masz cenę likwidacji podaną, a SL ustawiony trochę wyżej. Chyba ne sądzisz, że nagle będzie tapnięcie z 540 do 360?
@plaisant: przecież dorzucanie zmienia poziom likwidacji.
Pozycja otwarta na x10 na całym dostępnym balansie. Likwidacja była blisko, ale był też SL. Gram tak, że próbuję wchodzić albo z bliskimi SL, albo maks 50% straty, jak jestem bardziej pewny.
Moim zdaniem da się coś ugrać po warunkiem, że z każdego większego zysku większość wypłacasz. Ale pewny nie jestem, że ryzyko bardzo duże wiem.
@plaisant: no to już zależy jaka szkoła, bo inni ci powiedzą że jesteś powalony jak nie używasz SL. Trzeba mieć na uwadze na ile może pojawić się na rynku jakaś "czkawka" w przeciwnym kierunku ustawiając SL.
SL jakie stosuje na pewno się odpalą, ale jako zlecenie typu "market" więc cena po jakiej pójdzie nie jest gwarantowana. Więc jest to jakieś dodatkowe ryzyko.
Bez dźwigni raczej nie używam SL.
2 lata na razie na plus.


@psi-nos: uwierzyłbym gdybym zobaczył historię z b, nie o to chodzi, lubię popatrzeć na wyniki, jeśli twierdzisz że 2 lata na plus to bardzo dobrze i ciesze się z tego razem z tobą, bardzo mało ludzi wychodzi na plus, większość niestety traci, ja lubię się uczyć na czyiś błędach bo mnie to prawie nic nie kosztuje, nie spekuluje i na przykładzie innych widzę że nie
plaisant - > 2 lata na razie na plus.

@psi-nos: uwierzyłbym gdybym zobaczył histor...

źródło: comment_1606051952ZG8rdaNxQXZg48obNY0LDx.jpg

Pobierz