Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3543
1. Bądź milicjantem
2. Jedź na protest jako tajniak
3. W cywilnym stroju miejscowego bandyty bij ludzi (głównie młodzież) metalową pałą
4. Ludzie publikują twój wizerunek i dane osobowe w internecie
5. CHLIP CHLIP CZUJE SIE ZAGROŻONY, BOJEM SIĘ O MOJĄ RODZINE. AJ DINDU NUFFIN

#protest #bekazprawakow #neuropa #bekazpisu
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Soojin21: Dobra już mam dosyć tego #!$%@? że MILICJA biła kobiety. Pokazuj dowód bo inaczej stwierdzenia bez dowodu odrzuca się bez dowodu. Uzbrojeni tajniacy byli za Platformy Tuska i nikt nie bajdurzył o tuskowych bojówkach,tuskistach czy Bóg wie co. Od kilku dni słysze o agresywnej policji i nie moge się doczekać jak zostanie opublikowane wideo gdzie służby bezpardonowo pałują protestujących i wreszcei bede mógł sobie poużywać na Pisie. Jak dotąd
  • Odpowiedz
@lucer: Też czekam na cokolwiek. Bo chciałbym sobie powieszac psy na pisie ale nie mam zamiaru robić z igły widłeł i udawać że sytuacja gdzie koleś po próbie wyrawania pałki tajniakowi dostał dwa razy po plecaku spełnia jakąkolwiek definicje pacyfikacji. W TVN już któryś dzień się do tego pałują. A przy akcji na tegorocznym MN rodem z Białorusi to im nawet brewka nie tykła.
  • Odpowiedz
@lycha911 jak należysz do organizacji której członkowie zachowują się jak pospolite bandziory to niestety musisz liczyć się z tym że odrobina kupy przyklei się również do ciebie. Zwłaszcza jeżeli takich zachowań kolegów nie potępiasz.
  • Odpowiedz