Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3543
1. Bądź milicjantem
2. Jedź na protest jako tajniak
3. W cywilnym stroju miejscowego bandyty bij ludzi (głównie młodzież) metalową pałą
4. Ludzie publikują twój wizerunek i dane osobowe w internecie
5. CHLIP CHLIP CZUJE SIE ZAGROŻONY, BOJEM SIĘ O MOJĄ RODZINE. AJ DINDU NUFFIN

#protest #bekazprawakow #neuropa #bekazpisu
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mam_flashbacki: Skończcie z tym bo robicie z siebie idiotów. Jeżeli każdy kto mówi na tą narrację SPRAWDZAM jest dla was pisowczykiem to mam dla was złą wiadomość - jest gówno warta bo nawet nie opiera się o rzeczywistość. Nigdy nie głosowałem pis i raczej nie zamierzam. Kreowanie kłamliwej narracji żeby tylko wybrnąć z sytuacji z której wyszło że to nie tylko narodowcom wystarczą tajniacy by stać się agresywny,i zaatakować funkcjonariuszy
  • Odpowiedz
@mam_flashbacki: Przecież to takie łatwe. Mam wątpliwości, pokazujecie mi wideo i cyk - przekonany. No chyba że rzeczywiście nie doszło do niczego znaczącego to wtedy pozostaje wam wyzywać innych od pisowców. Przebieram aż nogami w oczekiwaniu na nagrania z tych aktów przemocy ze strony policji. Tak narobiono mi smaka że aż nie mogę się doczekać tej chwili w której będę mógł zasadnie i zasłużenie psioczyć i wieszać psy na wstrętnych
  • Odpowiedz
@urojony_uzurpator: a ja nie. W warunkach nagonki na policje kundle milicyjne zastanowia sie 3 razy zanim podniosa na kogos pale. A stare wygi naprostuja mlode bydlo z nowej fali szybciutko, jak skumaja, ze za wybryki gnojow to oni i ich rodziny beda zagrozone.

No i colego - oni byli tam obecni wiec sa wspolwinni ze nie zatrzymali "kolegow".
  • Odpowiedz