Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Znacie jakieś naprawdę ładne kobiety, albo przystojnych mężczyzn którzy pomimo tej całej urody i nawet fajnego charakteru nikogo nie mają bo są nieśmiałe? Są takie przypadki?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fb94b48578e11000a6851b0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChytryZboczeniec: Nie jestem wcale znowu taka piękna, ale już kilka razy ktoś komu się podobałam zrezygnował ze współpracy, bo jestem zbyt mało pewna siebie, za mało "ogarnięta" za mało chętna do całowania i i seksu. Także to jest możliwe. Czekam na cud, na kogoś kto zaakceptuje moje problemy i ja dzięki tej akceptacji się zmienię. Ale mała szansa, sama sie muszę wygrzebać

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
Nie jestem wcale znowu taka piękna, ale już kilka razy ktoś komu się podobałam zrezygnował ze współpracy, bo jestem zbyt mało pewna siebie, za mało "ogarnięta" za mało chętna do całowania i i seksu. Także to jest możliwe. Czekam na cud, na kogoś kto zaakceptuje moje problemy i ja dzięki tej akceptacji się zmienię. Ale mała szansa, sama sie muszę wygrzebać


@AnonimoweMirkoWyznania: jakbyś była za bardzo chętna, to również mogłoby
  • Odpowiedz
SpoconyEsteta: @AnonimoweMirkoWyznania: wg. psychologa jestem ok chłopakiem, ale mam ogromne problemy z nawiązywaniem nowych relacji. Potrzebuję tylko i wyłącznie osoby, która wprowadzi mnie w świat towarzyski. 20 lat bez dziewczyny. Odpowiedzialny, bez kija w tyłku, skromny w pozytywnym znaczeniu, umiejącym przyznać się do błędu, towarzyskim i miłym w odpowiednich granicach, ambitnym, naturalnym i żaden toxic - mimo trudnej przeszłości.

Czy przystojny? Laski same do mnie zagadywały i pisały na
  • Odpowiedz