Wpis z mikrobloga

@Warrior_97: biorę fina drugi miesiąc, miałem jeszcze całkiem sporo włosów, ale wyraźnie zaczęły wypadać, grzywka się przerzedzała więc zacząłem. Póki co włosy nadal jeszcze lecą, ale spokojnie czekam. Ale intryguje mnie co innego. Kwestia minoxu i fina. Czy jeśli zacznę stosować minox na finie, to co wyrośnie z minoxu, po skończeniu stosowania wypadnie tak samo jak bez fina? Minox w przypadku fina to też one way ticket czy jak fin osiągnie
  • Odpowiedz
@MSDOS: Niestety nie, wiele osób myśli, ze przy blokadzie DHT włosy z minoxa nie wylecą po jego odstawieniu ale to nie jest prawda.

Nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć dlaczego tak jest, bo generalnie działanie minoxa w 100% naukowo ogarniete nie jest, ale było mnóstwo ludzi, którzy w takiej sytuacji rzucali minoxa i finał był smutny. Niestety.
  • Odpowiedz
@krystian-kulinski: terapię chemiczne jak i mechaniczne, wszystko jest one way ticket. Faktycznie, jestes najmłodsza osoba u której słyszałem o terapii finasterydem. Ja zacząłem brać w wieku 23 lat, jednak jako 26 latek zdecydowałem się na zabieg transplantacji i nie żałuję podjętej decyzji! Dużo na ten temat czytałem, orzemielilem tysiące postów, książek, stron internetowych. I zdecydowałem się na zabieg w BHR Clinic w Belgii. Super podejście do pacjenta, przyjazna atmosfera i super
  • Odpowiedz