Wpis z mikrobloga

@MilionoweMultikonto: Serio mam szczerą nadzieje, że robisz sobie jaja, skoro na argument o prześcieradle reagujesz tekstem o „opiece kobiety” a brak higieny wynikający z braku możliwości realizacji tak oczywistych i podstawowych rzeczy jak wymiana i wypranie prześcieradła kwitujesz tekstem o „zerwaniu pępowiny”. Chociaż tekst o prześcieradle które jest luksusem i wysuszonych myszach powinno mnie pozbawić jakichkolwiek złudzeń ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Widywałem izby w tzn Polsce B, gdzie się nie przelewało a za kołnierz tez nie wylewano i jak ktoś się starał


@Vader-Poland: tu nie chodzi o poziom majątku xD mam kumpli z domkami w lesie ktore sobie urządzili w tym stylu bo w mieszkaniu żona by im nie pozwoliła zrobić takiego man-cave'a
Zwykle mając dom facet sobie robi taki kącik w garażu, w warsztacie, w szopie, po to żeby nikt
MilionoweMultikonto - > Widywałem izby w tzn Polsce B, gdzie się nie przelewało a za ...

źródło: comment_16059072167QfU3YJ5j6uY4bidc75w99.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
brak higieny wynikający z braku możliwości realizacji tak oczywistych i podstawowych rzeczy jak wymiana i wypranie prześcieradła


@Vader-Poland: po co miałby prać prześcieradło ktoś kto śpi w tych samych ciuchach w których chodzi cały dzień, miesiąc a nawet pół roku?

Co smutnego jest w tak beztroskim życiu?
  • Odpowiedz