Wpis z mikrobloga

@defoxe: no wiesz, chodzi mi o te teksty typu "kaczyński was robi jak dzieci", "zasłona dymna" itd.

Zasłona dymna działała jak nią tylko straszyli, ale jak już weszło w prawie to srogo #!$%@? - wg poparcia protestów - 70% ludzi w Polsce. Teraz ja mam nadzieję taką, że te szczury z pis zaczną widzieć spadające poparcie, to jak ich ludzie wygwizdują , jak bardzo kaczyński boi się suwerena (ta ochrona,
  • Odpowiedz
chodzi mi o te teksty typu "kaczyński was robi jak dzieci"

...

to te szczury zaczną uciekać i pis straci przynajmniej większość


@diogene: Ok. Przejdźmy do faktów, nie życzeń. Ile te protesty już trwają? Coś koło miesiąca
  • Odpowiedz
@defoxe: nie opublikowali wyroku - to już sukces. Jak opublikują to będą jeszcze większe protesty, jak nie opublikują to cześć ich posłów się wkurzy, tak samo Kościół. Jak będą próbować wprowadzać nowa ustawę - znowu będą mieć problem, by utrzymać większość. PiS nadal siedzi na minie i nie wiadomo kiedy wybuchnie
  • Odpowiedz
@defoxe: przecież to z dzisiaj to tylko jeden z kilkuset do tej pory protestów. PiS serio się obsrał, i jeszcze tydzień temu policja broniła nawet tego biura we wrocławiu, zamkneli całą ulicę. Udawanie że nic się nie dzieje?
  • Odpowiedz
nie opublikowali wyroku - to już sukces


Przecież temat aborcji jest wyciągany co jakiś czas i znowu cichnie. To nie jest pierwszy raz... Chociaż pierwszy raz jest aż taka zadyma o to. Nawiasem sztucznie podkręcana przez sic! Tęczowe ugrupowania, które mają tyle wspólnego z macierzyństwem co nic.

cześć ich posłów się wkurzy


@
  • Odpowiedz
broniła nawet tego biura we wrocławiu, zamkneli całą ulicę. Udawanie że nic się nie dzieje?


@diogene: Realnie. Coś się zmieniło? Rząd podał się do dymisji? O takie gówno?! Stary, oni się nie podali do dymisji z powodu wałków na miliony a zrezygnują z powodu "aborcji"?! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Wy tam
  • Odpowiedz
Zapraszam na protest, krzycz o wałki ze szpitalami, wszyscy dołączą.


@diogene: Wyznaję zasadę, że krzykami się radykalnych zmian nie wprowadza. Natomiast wybacz, na Wykopie sobie można pośmieszkować ale realnie staram się dbać o jakiś swój obraz i nie mam zamiaru być w jakikolwiek sposób łączony z pato protestami.
  • Odpowiedz
@defoxe:

Ile te protesty już trwają? Coś koło miesiąca już będzie.

Tak w sumie to zmieniło się coś?


Nic się nie zmieniło. To był cel tych protestów. Kaczyński utracił maskę "stratega" i pokazał się jako stary świr, który nienawidzi kobiet. Pokazał swoją paranoję, ośmieszył się totalnie, zamykając całą ulicę, bo bał się "nic
  • Odpowiedz
@defoxe: PiSowi wygodnie było wyciągać ten temat ale nic nie zmieniać. Teraz nie ma prostego rozwiązania na powrót do tego stanu. Jedni będą atakować żeby publikować wyrok, drudzy będą protestować przeciwko zaostrzeniu przepisów, to im kiedyś wybuchnie
  • Odpowiedz
być w jakikolwiek sposób łączony z pato protestami.


@defoxe: fajnie ci pis wyprał mózg, serio. "Pato protesty" bo miliony ludzi wyszły na ulicę walczyć o swoje prawa.

Na białorusi też pato protesty bo krzyczą i nieładne słowa rzucają?

Dbasz o swój wizerunek wśród księży, pisowców czy starych dziadów?
  • Odpowiedz