Wpis z mikrobloga

@Jd123890: boż xD no jak zacznie się trzecia runda to znaczy, że jest powyżej 2.5
Jak będzie nokaut w drugiej to poniżej 2.5
Jak w przerwie miedzy drugą, a trzecią ktoś się podda ze zmęczenia lub przez lekarza to jest poniżej 2.5
  • Odpowiedz
@Suszi88: tobie się coś jebnelo, bo pisałem do supportu i dostałem informację że musi minąć połowa drugiej rundy czyli masz rundy 3 minutowe więc +1,5 rundy to 1 runda i 1,5 minuty drugiej rundy
  • Odpowiedz
@RobertQrwica: @Portes: pokażcie mi taką odpowiedź supportu. W bukmacherce siedzę od nastu lat. Przecież to jest podejście matematyczne.
Liczba rund- Rund może być 1, 2 lub 3. Tylko te trzy opcje. Więc powyżej 2.5 to 3.
Powyżej 1.5 to 2.

tak samo działa to w każdej innej dyscyplinie.
  • Odpowiedz
@RobertQrwica: @Portes: jescze tylko dodam jeśli dalej nie wierzycie. Odpowiedzcie sobie (według waszej logiki) czy nie dziwi was, ze nie ma opcji do obstawienia Powyżej/Poniżej 3.5? xd
Czyli według was trzecia runda i 1:31s?

No własnie...:)
  • Odpowiedz
@rampage1234: @wziuuuuu: Sam wrzuciłem screen z regulaminu efortuny. Tak jak w fortunie jest także w KAŻDYM innym buku. Jakiś #!$%@? ten betclic bawić się w jakieś sekundy. Ale ok zwracam honor. Pierwszy raz na kilkanaście buków widzę taki zapis.

@Portes: No bez sensu to jest podejście betclica. Chodzi mi o LOGIKĘ.
Macie kurs powyżej 2.5 rundy czyli (u betclica) przeleciał czas 1:31 w drugiej rundzie w
  • Odpowiedz
nie wiem gdzie siedzisz w tej bukmacherce. Chyba w dupie


@wziuuuuu: a ciebie misiu jutro zawołam gdzie siedzę jak rozliczą ;) P.S. na penwo nie na betclicu, który ma absurdalnie niskie kursy nawet na fame.
  • Odpowiedz