Wpis z mikrobloga

@zwierzu90: > Fotka walnięta na środkowej osi w Rembertowie na 100m przy prawym końcu wału, za plecami widać otwarta bramę wjazdowa, przesunięta. W związku tym strzelanie odbywało się nie na stanowisku strzeleckim a zza stanowiska. Albo fotka pozerska z palcem na spuście i nie umiemy się przyznać albo złamany regulamin strzelnicy i prowadzący się nie popisał. Więc? ;)

bardzo się cieszę, że dobrze znasz teren strzelnicy w Rembertowie. Może to tu
  • Odpowiedz
@angelika-wator

Jakby się przyczepić to patrząc po perspektywie zdjecia fotograf jest za linią otwarcia ognia. Więc jeśli był w tym momencie prowadzony ogień to zostały naruszone zasady bezpieczeństwa.

Jakby podejść do tego po ludzku to fajna fotka. Widać że dziewczyna z pasją. Uprawia sport kojarzony z mężczyznami. Nie marnuje wolnego czasu.

Ile ludzi tyle opinii

A moja subiektywna to taka że jak nie chcesz wywoływać gównoburzy w internecie to lepiej nie wstawiać
  • Odpowiedz
@angelika-wator:

Prawdopodobnie ostrej

#!$%@? u nas wojsko ma problem zeby strzelac ostra i sa zolnierze co ostrej na oczy nie widzieli, a tu baba na focie z insta od razu z ostra amunicja, taaa na pewno Xd
  • Odpowiedz
  • 1
@AgentGRU

@angelika-wator:


Prawdopodobnie ostrej
#!$%@? u nas wojsko ma problem zeby strzelac ostra i sa zolnierze co ostrej na oczy nie widzieli, a tu baba na focie z insta od razu z ostra amunicja, taaa na pewno Xd

Ja na szkoleniu 4 miesięcznym nie miałam problemu żeby strzelac z ostrej ((oo))
  • Odpowiedz
@angelika-wator: Co do spuściarzy/palcarzy - zawsze się taki znajdzie. Trzeba brać to pod uwagę wrzucając takie zdjęcia (;
Ale byłoby fajnie, gdyby ktoś tam uczył Was przyjmować postawę strzelecką, bo tutaj widzę większy problem, jak na osobę chwalącą się czteromiesięcznym szkoleniem (;
Pochyl się do przodu i rozsuń kolbę- będzie Ci wygodniej, a broń szybciej będzie wracała na cel po każdym strzale.
I broń do oka, a nie oko do broni.
  • Odpowiedz