Wpis z mikrobloga

Czołem
Powiedzcie mi co sądzicie o moim pomyśle, jakiś czas temu dodałem znalezisko o założeniu internetowej partii politycznej, przecież to wszystko co się teraz dzieje jest idealnym momentem do takiego ruchu, czy nikt tego nie widzi co ciężkiej cholery? Nawet jak gadam o tym z moimi znajomymi to nie widzą szans powodzenia. Co się jeszcze musi wydarzyć żeby coś tutaj zmienić? Czy naprawdę ten kraj jest skazany na zagładę?
#pytanie #polityka #protest
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Qubn:

przecież to wszystko co się teraz dzieje jest idealnym momentem do takiego ruchu, czy nikt tego nie widzi co ciężkiej cholery?


Założenie partii nie jest złym, czy szczególnie trudnym wyzwaniem. Trudnym wyzwaniem jest:
-stworzenie ogólnopolskich struktur;
-stworzenie zaplecza specjalistycznego (merytoryczne i prawne).

Do tego warto pamiętać, że media mają taki swój zamknięty krąg, takie kółko wzajemnego gilania się po jajkach, do którego wejście musi zostać zatwierdzone przez wszystkie stacje. Inaczej
@Haramb3: Nie tak, plan jest mniej więcej taki, główne założenie generalnie (może błędne, nie wiem) jest takie, że ludzie którzy normalnie nie chcą się babrać w politykę mogą brać udział jako członkowie bez wychodzenia z domu, przez co program opiera się na dużej ilości członków o nieradykalnych poglądach.

1. Trzeba trochę wybadać rynek czy ludzie są zaciekawieni nowym pomysłem.
2. Trzeba stworzyć portal internetowy do głosowań, najlepiej z aplikacją na androida
No przecież jak nic teraz nie zrobimy to cały ten rozłam pisu i ogólne zmęczenie ludzi aktualnym stanem kraju, polityką, to wszystko pójdzie na marne wybory są za 3 lata, pis się miota, opozycji nie ma, pandemia pomoże - teraz wszyscy siedzą w domach i czytają internety, czy naprawdę nikt tego nie widzi że lepszej okazji w tym kraju nie będzie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qubn: wiesz, jak dla mnie możesz próbować, bo ten wstępny plan masz naprawdę przyzwoity, a chęć realizacji takich planów jest rzadka.
Na pewno ominiesz pierwszą salwę oskarżeń pt. "Szalupa ratunkowa partii X", która często skreslała świeżych polityków.

Jeśli chcesz go zrealizować to najlepiej już się za to zabieraj, bo po upadku ZP i PiSu nastanie mocne przetasowanie całej klasy politycznej.
@Haramb3: Aktualnie wszyscy którym o tym mówię mówią że to nie ma sensu no pop prostu ręce opadają, przecież sam rewolucji nie zrobię, więcej ludzi musi wierzyć że to ma sens.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Qubn: bo to rzeczy, które lubią wychodzić poza ludzką percepcję. Sam jej nie zrobisz, bo ludzie zaczną przychodzić, zerkać coraz bardziej przystępnym okiem.
Żadna partia nie powstała totalnie z dupy i nie była gotowcem. Każdy się rozkręcał, szukał swoich młodych gniewnych, zaplecza, środków przekazu, to praca na długie lata.

Dajmy na to Pawła Tanajno. Zbudował sobie polityczną grupkę na fejsie na ponad 20k użytkowników. Naprawdę niezły zasięg, tylko zbudował ją na
Aktualnie wszyscy którym o tym mówię mówią że to nie ma sensu no pop prostu ręce opadają,


@Qubn: Większość ludzi okopuje się w miejscu, które uważa za bezpieczne i każdego próbującego czegoś nowego będzie przekonywać, że nie ma sensu - dzięki temu są w stanie sami się przed sobą usprawiedliwić. Potraktuj to jako przeszkodę do pokonania, taki test na "słomiany zapał".