Wpis z mikrobloga

@shakerti1: Zabijają się bo sami są chorzy psychicznie, nie da się im pomóc, próbowałem wiele razy, mam wielkie doświadczenie z takimi ludzmi, dostałem gdzies jakis czas temu pierdyliard plusów jak napisałem o tym że to są ludzie którzy obwiniają każdego w koło za swoje niepowodzenia, a ty własnie jesteś przykładem, ktoś sie zabije, "to przez to że społeczeństwo bla bla bla" Skończ #!$%@?ć człowieku, ludzie z przegrywu są przegrywami na własnie
@Frygus96: aha czyli ludzi chorych wyśmiewasz? Dobry jestes. Niepelnosprytnych też? Pewnie nie bo to nie jest akceptowalne społecznie a wyzywanie przegrywów jest mimo, ze sam przyznajesz ze to chorzy ludzie.
@shakerti1: jak mogę nie mieć beki z ludzi którzy na przekór wszystkiemu użalają się nad swoim losem. Ale gdy ktoś podsuwa im rady i rozwiązania ich żałośnie błahych problemów oni odrzucają to wszystko i zamykają się w swojej skorupie. Jesteście śmieszni to się z was śmieją. Coś bardzo dziwnego? Dałny też są śmieszne. Jak coś śmieszy to się ludzie śmieją. Miej mnie za czlowieka bez serca ale ja ci tylko sram
@shakerti1: Zesrałeś sie i nie wiesz co odpisać, nie masz żadnych kontrargumentów więc szczytem twoich możliwości jest przedstawienie mi gotowego mema starego jak świat. Dalsza konwersacja nie ma sensu. Pozdrawiam Cieplutko, zamów betoniare do piwnicy, zrób światu przysługe.
@shakerti1: Żałosnym jest fakt iż wiesz ze jestescie chorzy, ale odrzucacie każdą pomoc i wręcz uważacie "normików" za gorszych od siebie, własnie to jest waszym fenomenem, jesteście fenomenalnie #!$%@? umysłowo jednocześnie odrzucając to od siebie. fenomenalnie zabawni i przykrzy ludzie.