Wpis z mikrobloga

@Azarog: Odpowiedz sobie na jedno (no dwa) pytanie: czy istnieje szansa że zużyjesz w kilka dni 450 potionów? Albo 360 revivów? To raczej jakaś kwestia psychologiczna że coraz wyżej ustawiasz sobie granicę. Ja trzymam 10 hyper potionów i 100 mpotionów, 0 revivów i 150-160 mrevivów, 40 ananasów, 140 złotych malinek + srebrne ananasy ile ich akurat nazbieram. Do tego z 600-700 pokeballi różnego typu. Dziennie zbieram ponad 500 pokemonów, do tego
@Azarog: no tak jest, jak się kupi większy plecak to wcale nie będzie więcej miejsca bo się jeszcze więcej trzyma :P określ sobie ilości potów (np max 500) i wywalaj ponad to, u mnie jeśli chodzi o wyrzucanie to idzie tak:
zawsze do kosza - banany, zwykłe malinki, zwykłe balle, poty poniżej jasnoróżowych(hyper)
jak potrzebuje miejsca to idą do kosza - great balle, jasnoróżowe(hyper) poty, revive, zostawiam max 20 pomarańczowych malinek
@Azarog: po 100 potek i revive to absolutny max, niepotrzebne Ci więcej. Przeznacz rare candy dla kogoś. Osobiście teraz łażę z gotchą, więc jedyne balle jakie mnie interesują to zwykłe i ultra - bo gotcha korzysta tylko ze zwykłych, a jakbym chciał łapać jakieś shiny to w ultra. Zobacz też ile masz rasp i nanab berry, nie ma sensu trzymać ich więcej niż 30
@Bielecki: No własnie nie mam zbytnio na kogo te rare candy (jedynie chyba Darkrai; ale mam praawie max na niej) malinki i banany odrazu usuwam albo do gyma wrzucam na stardust. Genralnie problem lezy w potionach i revive.Cos już usunałem ale az serce boli haha :D
@Azarog: za pierwszym razem takie usuwanie zawsze boli, ale zdasz sobie niedługo sprawę, że naprawdę nie potrzebujesz więcej. Ja na przykład trzymam 100 max revive i 100 max potion, mimo że praktycznie z nich nie korzystam - ciągle wykorzystuję zwykłe revive i hyper potki, a i tak mi ich nie ubywa - a to jakiś rajd, a to czasem ze stopa wypadnie, etc, etc.
Rare candy - może mewtwo? Jest shadow
@Bielecki: No własnie planuje tego mewtwo, mam juz jednego lidera zrobionego. Jescze dwoch i dostane czarny radar. Mam nadzieje ze sie wyrobie do końca miesiąca. Bo własciwie z legend to nic ciekawego niemam darkari giratina(slabe IV) terrakion,Palkia (slabe IV), cresseli,zapados. Wiec z nich chyba tylko darkari oplaca sie maksowac. Ciagle licze ze niedlugo powróci coś dobrego na radiy :d
@Azarog: na Twoim miejscu skupiłbym się, by zrobić liderów i odebrać mewtwo, bo skoro naprawdę nie masz w kogo ładować candy, to zebranie mewtwo i danie mu candy zwolni Ci z 130 miejsca w plecaku (oczywiście jeśli chcesz sobie zostawiać candy "na wszelki wypadek", ja tak robię).
@Bielecki: Taki mam cel zrobic mewto, jescze 3 fragemnty i mam radar, a ostani kupie za coinsy. Narazie te 130 miejsca nie potrzebuje bo aktualnie mam 300 wolengo. Ale napewno mewto jest pokemonoym wartym wydania tych cukierków, chociaz to zalezy tez jakie IV ma prawda ?
@Azarog: Shadow mewtwo 0/0/0 na rajdach jest silniejszy od zwykłego 15/15/15 poprzez shadow bonus (przypominajka, NIE CZYŚĆ GO, choćby nie wiem co! Frustration zmienisz jak będzie event z Rocketami).
Najsłabszy shadow mewtwo jaki możesz dostać od Giovanniego to 6/6/6. Różnie się trafiają, kumpel dostał 6/7/8, ale mam we friendach kolesia, który złapał setkę. Ja mam go już z Go Festu, dzięki czemu miałem minimalne IV 10/10/10. Ale tak czy siak -