Wpis z mikrobloga

Jakoś przed 19 zmienił mi się status zamówienia na "Do odbioru", ale nie dostałem żadnego smsa z kodem. Pojechałem do #empik żeby spróbować odebrać.
Pracownicy w sklepie zmieszani bo nie mają tego w magazynie, a ponoć mieli dostać dostawę konsol już kilka dni temu (co by się zgadzało bo moje wyszło jakoby w piątek). Gość mi powiedział że musiał to ktoś zmienić kto ma dostęp wyżej do systemu, bo nie mieli jeszcze sytuacji by paczka sama zmieniła status bez jej fizycznej obecności u nich.
Coś napomknęli ze ten preorder to był jakiś błąd w systemie i coś tam naprawiają teraz (what?). Wspomnieli też że możliwe że nie mogli wysłać tego towaru do sklepu bo był za drogi i dlatego kontaktowali się z każdym żeby przenieść to zamówienie na kuriera. Ale że jeśli opłaciłem to będą musieli to dostarczyć.
Na końcu poprosili by się kontaktować z infolinią bo oni ponoć o tym wiedzą i starają się sprawę ogarnąć o co z tym chodzi (gdzie te konsole i czemu status się zmienia).
Spoiler alert - nie wiedzą ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tak więc zadzwoniłem na tę infolinię i gość nadal nie wiedział co się z tymi zamówieniami dzieje i tylko posłał jakieś zgłoszenie kolejne (do mojego poprzedniego) i oznaczył jako pilne (ci wyżej najwidoczniej i tak mają to w dupie).

Tak więc jakiś dziwny scam się #!$%@?.
Skoro ktoś przesunął te zamówienia na "do odbioru", ale odebrać się nie da, to pewnie oczekuje że po 5 dniach będą mogli cofnąć wszystkim takim osobom zamówienie skoro nikt nie odebrał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Legit as fuck.

Wołam @Wal_ton, który też wspomniał że mu status się zmienił (ta sama sytuacja co u mnie od początku do końca).
@smitu też wspominałeś że masz podobnie? Przesunęli Ci na "do odbioru"?

Zakładam że każdy z odbiorem osobistym, preorderu ze wstępną wpłatą 250zł do którego nie dzwonili, ale zamówienie nadal jest ruchome ma taki status?

#ps5 #empik
kiruz - Jakoś przed 19 zmienił mi się status zamówienia na "Do odbioru", ale nie dost...

źródło: comment_1605816369Zu8dGazJyfJp6TpACsbWbs.jpg

Pobierz
  • 2
@kiruz: ja brałem dostawę do Paczkomatu i u mnie sytuacja bez zmian.

Cały czas "w realizacji" i nikt nawet nie kontaktował się ze mną w sprawie. Sam próbowałem kilka razy, ale wciąż dostaję odpowiedź, że zamówienie jest weryfikowane :(