Wpis z mikrobloga

@Fasol88 no właśnie, to jest według mnie idiotyczne, jego stać aby kupić normalnysamochód w miarę, nawet nowy w leasingu wziąć, to nie, kupuje graty, ja tam nic nie mam do tego że on se chce przy jakimś aucie grzebać,no ale #!$%@? mógłby kupić choć jeden normlaniejszy samochód a nie #zawszegratem
A co do tego citroena to też takie #!$%@? głupot, że C15 jest zajebiste bo jest dużo miejsca pod maską i łatwo
@blue_pen:

I pewnie zaraz się odezwą tacy co będą mówić że dzięki temu można się nauczyć mechaniki albo coś w tym stylu, ale ja uważam że to mu jakoś wiele nie da jeżeli chodzi o nauke, bo to stary złom, i według mnie szkoda na to czasu, no ale co kto lubi


Ja powiem tylko tyle:


A co do Citroena to nie jest to tak bez sensu, jak się kupuje samochód,
@blue_pen: @M1PH6_5: @Fasol88: PPF był pokazany na filmie z C15, prawdopodobnie przez te całe przenosiny warsztatu nic nie było robione i sobie radośnie gnił pod dachem XD

A co do fiata, ja nic nie mam że chce se grzebać przy aucie jakimś, niech grzebie, no ale #!$%@?, kupuje ulepa i go reanimuje robiąc z niego jeszcze większego ulepa


@blue_pen: niech robi, jego wola XD osobiście nie widzę sensu
@blue_pen: Nie rozumiem z czym masz problem. Nie podoba ci się to, ze ktoś ma inny gust niż ty? Że wydaje swoje pieniądze na co chce a nie na co ty byś chciał? Ktoś każe ci go oglądać?