Wpis z mikrobloga

@KromkaMistrz: nie.
Tzn. możesz, to Twoja sprawa, ale gra jest obiektywnie... średnia. Po paru ostatnich aktualizacjach jest na tyle spoko, że możesz jej dać szansę, ale odbijesz się wtedy pewnie od całej serii. Zagraj w New Vegas lub Fallout 4 - te gry są o niebo lepsze od 76.
  • Odpowiedz
@KromkaMistrz: Jeżeli nigdy nie grałes w fallouty, to raczej nie... To gra- serwis multi. Jeżeli msz z kim grać- spoko. Mocno ją płatali, na tyle, że da się w to grać. Ale i tak jest pełna błędów...

Jeżeli serio chcesz poznać lore świata (który jest mega wciągający i na swój własny sposób mroczny) zacznij od F. Nev Vegas. Chyba najlepiej oddaje ducha tego czym ta seria miała być... W 2 kolejności
dyzmund - @KromkaMistrz: Jeżeli nigdy nie grałes w fallouty, to raczej nie... To gra-...
  • Odpowiedz
@KromkaMistrz: < UWAGA>

To co wkleiłem, to mod który powstaje do Fallouta 4. Prace trwają już od 4 lat, i poczekamy jeszcze spokojnie ze 2... Także ja bym nie czekał na rychłe pogranie w takie Nev Vegas xDD
Powstaje też mod Fallout miami, chyba wyjdzie prędzej, ale bankowo nie w przyszłym roku... (,)

Jeżeli jednak pomimo naszych odpowiedzi zdecydujesz się na przygodę w świecie Voult boya, daj
dyzmund - @KromkaMistrz: < UWAGA>

To co wkleiłem, to mod który powstaje do Fallout...

źródło: comment_1605544338h7NpndX740c3NkgDN6W1xI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Właśnie mam GP dlatego się nie martwię, tylko nie wiem czy jest sens ściągać i odpalać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@KromkaMistrz: Zalezy co lubisz w grach. Ogólnie nie jest aż tak zły imho jak ludzie piszą. Problem polega na tym, że gra nie ma stricte celu. Więc jak już trochę pochodzisz, pozwiedzasz itp to możesz nie mieć motywacji aby grac dalej.
Ale jak grasz ze znajomymi to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KromkaMistrz: Mimo sporej sympatii do fo76 nie polecałabym tej gry jako pierwszego spotkania z serią, jednak brakuje jej sporo polotu w porównaniu do powszechnie lubianego new vegas czy nawet mniej lubianego fo4. Pomijając tę kwestię to ja spędziłam ogrom czasu w fo76 więc siłą rzeczy zachęcam. Na ten moment nie jest to zła gra, po prostu gorsza od poprzedników ;) Jeśli się zdecydujesz to koniecznie podziel się wrażeniami!
  • Odpowiedz
@KromkaMistrz: Jeśli nie przeszkadza Ci grafika i trochę archaiczność mechaniki, to imho warto zagrać najpierw w Fallouta i Fallouta 2. Gry, pomimo że starusieńkie mają mega klimat i fabularnie biją na głowę późniejsze produkcje, musiałbyś tylko poczytać jakie mody zainstalować, ew. jak się zdecydujesz to mogę podpowiedzieć. Jeśli jednak te gry Cię odrzucą to zacznij od F3, potem New Vegas i F4. Co do samego F76, to wbrew temu co mówią
  • Odpowiedz